האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

להיות עורך דין

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלהיות עורך דין
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אחד המקצועות המבוקשים ביותר ללמידה בישראל הוא לימודי משפטים. בכל שנה מתחילים ללמוד בפקולטות למשפטים אלפי סטודנטים כאשר בעבור רובם החלום הוא להיות עורך דין מהשורה הראשונה בישראל

 
 
אז מה זה בעצם עורך דין?
התואר עורך דין מוענק למי שעשה תואר במשפטים וקיבל רישיון לייצג לקוחות בתחומים משפטיים על ידי לשכת עורי הדין. כדי לקבל את הרישיון צריכים הסטודנטים לעבור מסלול שמורכב מכמה תנאים: ראשית עליהם לסיים בציונים טובים לימודי משפטים באחת ממוסדות הלימוד האקדמיים בארץ, לאחר מכן עליהם להתמחות במשך שנה במשרד עורכי דין ולבסוף לעבור בהצלחה את מבחני הלשכה של לשכת עורכי הדין.
לאחר שסיימו בהצלחה את כל המבחנים וקיבלו את הרישיון , יוכלו בוגרי לימודי משפטים לעבוד במגוון רב של תחומים בתור עורכי דין. בין תחומי העיסוק נוכל למצוא: משפט פלילי, משפט אזרחי, מקרקעין, דיני נזיקין, דיני משפחה, דיני עבודה, ייעוץ לחברות ועוד.
המטרה העיקרית של עורכי דין היא להעניק ייעוץ משפטי ללקוחות שלהם בנוגע לצרכיהם ולהציע דרכי פעולה. בנוסף לכך הם מייצגים את הלקוח מול בית המשפט.  מעבר לעבודה בבתי משפט, לעורכי דין יש המון עבודה מחוץ לכותלי בית המשפט כמו- חתימה על עסקאות, מתן ייעוץ משפטי, עריכת חוזים ועוד.
 
איך מתחילים?
הצעד הראשון והחשוב ביותר בדרך להיות עורך דין הוא קודם כל לימודי משפטים. במסגרת לימודים אלו רוכשים הסטודנטים את המון ידע ומיומנויות במגוון תחומים שקשורים לעולם המשפטים אשר מהווים את הבסיס לשאר לימודיהם, בעזרת הידע שלמדו יוכלו הסטודנטים לעבוד בתור עורכי דין ולהפוך לעורכי דין בכירים ומצליחים.
 
 

לימודי תואר ראשון במשפטים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים