האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

האם כדאי ללמוד משפטים בחו"ל

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהאם כדאי ללמוד משפטים בחו"ל
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
 
מקצוע המשפטים זהו אחד המקצועות המבוקשים ביותר הן בארץ ובעולם. כדי להיות עורך דין צריך לעשות תואר ראשון במשפטים באחת מהמוסדות להשכלה גבוהה. יש הרבה ישראלים אשר מחליטים ללכת ללימודי משפטים בחו"ל. ההתלבטות בין לימודי משפטים בחו"ל או בארץ היא לא פשוטה.
 
 
מה היתרונות של לימודי משפטים בחו"ל?

ללימודי משפטים בחו"ל יתרונות רבים. מצד אחד זאת בחוויה בלתי נשכחת ומעצבת מצד שני זוהי חוויה אשר מלווה בקושי לא פשוט. היכרות עם שפה אנגלית ברמה גבוהה וברמה משפטית גבוהה היא דבר ממש לא פשוט. יחד עם זאת, ללמוד בחו"ל זה להיות חלק מהעולם הגדול, שיטות המשפט השונות להם נחשפים הסטודנטים ללימודי משפטים בחו"ל הן יתרון גדול, בנוסף בניית קשרים בחו"ל והיכרות עם אנשי מקצוע. זוהי בחוויה יוצאת דופן ומעניינת בטירוף שפותח את הסטודנט חיי חברה בינלאומיים.
 
 
מה החסרונות של לימודי משפטים בחו"ל?

המון סטודנטים ישראלים נתקלים בבעיית התאקלמות קשה כאשר הם הולכים ללימודי משפטים בחו"ל. מצד אחד הלימודים פותחים עולם חדש  אך מצד שני יש את עניין השפה, מקום המגורים, מסגרת הלימודים והאוכלוסייה אשר שונים לגמרי ממה שיש בארץ. הריחוק מהארץ והגעגועים יכולים להוות מכשול רציני בדרך לתואר. בנוסף קשה מאוד להצליח לשלב עבודה יחד עם לימודי משפטים בחו"ל במיוחד עקב קושי השפה. גם הפערים התרבותיים מהווים בעיה מסוימת מכיוון שלכל מדינה יש את התרבות שלה שלא תמיד תואם לתרבות הישראלית המוכרת.
 
לעוד מידע על לימודים בחו''ל לחצו כאן
 

לימודי תואר ראשון במשפטים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים