האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תקשורת צילומית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תקשורת צילומית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
עולם הצילום התפתח מאוד וכאשר אנו מדברים על צילום אנו מדברים עליו גם כחלק מאמנות. לפני הצילום אנו חושבים מאיזה זווית נצלם, באיזה שעה, האם להוסים אלמנטים לתמונה ועוד גורמים רבים אשר ישפיעו על התמונה הסופית. לימודי תקשורת צילומית נותנים לסטודנטים את הכלים והידע בתקשורת יחד עם הטכניקות השונות של הצילום ולמעשה משלבים ומקשרים ביניהם. הלימודים משלבים בתוכם לימודים עיוניים על עולם התקשורת והצילום תוך כדי התנסויות מעשיות.
 
 
תנאי קבלה ומשך הלימודים
 
דרישות הקבלה משתנות ממוסד למוסד אך לרוב ידרשו לעמוד בתנאים הבאים:
- תעודת בגרות מלאה עם אנגלית מינימלית של 4 יחידות
- ראיון אישי
- תיק עבודות
 
לימודי תקשורת צילומית לתואר ראשון נמשכים ארבע שנים. הבוגרים יהיו זכאים לתעודת תואר ראשון - BA בתקשורת צילומית, מטעם המוסד בו סיימו את לימודיהם. ניתן למצוא כיום גם מסלולי ערב אך צריך לקחת בחשבון שמסלול זה יאריך את משך הלימודים ליותר מארבע שנים.
 
 
למי הלימודים מתאימים?
 
הלימודים מתאימים לאנשים העוסקים בתחום התקשורת, השיווק, יחסי הציבור והפרסום המעוניינים להרחיב את הידע שלהם ולשפר את היכולות המקצועית שלהם. בנוסף הלימודים יתאימו לאנשים יצירתיים ובעלי דמיון רחב
 

מהם לימודי תקשורת צילומית?
 
הלימודים נועדו להכשיר צלמים מקצועיים ביותר בעלי ידע עמוק בתחום וראייה מקיפה של עולם הצילום בפרט והתקשורת בפרט. לימודים אלה מקשרים ומשלבים בין תחום התקשורת לבין עולם הצילום באופן מעמיק. מטרת העל בלימודים היא הקניית יכולות חשיבה ועבודה מעשית בענף הצילום ברמה גבוהה בתוך עולם התקשורת הגדול והרחב.
 
 
מה לומדים בלימודי תקשורת צילומית?
 
במסגרת הלימודים יתמקדו הסטודנטים בתחומי הצילום העיתונאי והצילום המסחרי. הסטודנטים רוכשים המון ידע על תחומים אלה בעזרת לימודים עיוניים והתנסויות מעשיות תוך כדי הלימודים. בין נושאי הלימוד העיוניים נוכל למצוא תכני לימוד שונים כמו תולדות הצילום, תקשורת חזותית, שיווק ופרסום, אתיקה בתקשורת, תקשורת המונים, תעמולה ועוד. בלימודים המעשיים נלמדים מגוון קורסים כמו עיבוד תמונה, דימויים מסחריים, מיומנויות צילום והדפסה, צילום ישראלי, צילום עיתונות, דימויים מסחריים, עיבוד תמונה, שפת הצילום, תולדות האמנות והצילום, תילום תיעודי ועוד.
 

אפשרויות תעסוקה והמשך לימודים
 
עם סיום לימודי תקשורת צילומית יוכלו הבוגרים להשתלב במגוון גדול של אפשרויות תעסוקה בתוך עולם הצילום והתקשורת. אפשר להשתלב בתחומי הפרסום השונים, תחום הצילום המסחרי, לעבוד באולפני הפקות והקלטות, בתחום האינטרנט ובעוד מספר נרחב של תחומים. בנוסף בוגרי לימודי תקשורת צילומית תמיד יכול לפתוח קריירה בתור עצמאיים בתחום.
 
אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים היא להמשיך ללימודי תואר שני באחד מתחומי העיצוב והאמנות או להמשיך בכיוון של לימודי תעודה ולעשות קורס.

לימודי תואר ראשון בתקשורת בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים