האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תקשורת וניהול עם התמחות במדיה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תקשורת וניהול עם התמחות במדיה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
לימודי תקשורת לתואר ראשון הפכו לאחד ממקצועות הלימוד הפופולאריים ביותר בישראל והתחרות בשוק העבודה בין בוגרי לימודי תקשורת היא רבה.
מי שיהיה לו תואר עם יותר התמחויות יועדף על פני אחרים בניסיון קבלה לעבודה, אחת מהתכניות שמציעות המון התמחויות היא לימודי תקשורת ביחד עם לימודי מנהל עסקים במוקד של התמחות במדיה.
 
 
מהות לימודי תקשורת וניהול עם התמחות במדיה 
לימודי תקשורת וניהול עם התמחות במדיה בהחלט עשויים למנף את העתיד והקריירה של כל מי שהולך ללמוד את התואר הנ"ל. ההכשרה המקיפה אשר הסטודנט מקבל תוך כדי התואר תעזור לו  להכיר את כל התהליכים שקורים בתחום, את האינטריגות הפנימיות בין גורמים שונים בתחום, ההיררכיה בתחום התקשורת ואופן תפקודה. ההכשרה הזו תביא אותם להיכנס בצורה נכונה הישר למוקד העניינים. לימודי תקשורת וניהול עם התמחות במדיה יקנו את המיומנויות והלכים והנדרשים לצורך עבודה בתחום התקשורת.
 
 
לימודי תקשורת וניהול - שילוב מנצח
השילוב בין תקשורת לניהול הוא שילוב גאוני ומנצח. במהלך לימודי תקשורת הסטודנטים ילמדו תיאוריות בתקשורת, דיני תקשורת, תקשורת המונים, אסטרטגיה שיווקית, מדיניות מוצרים ומותגים, צילום ועריכת כתבות ופרסומות ,פרסום ושיווק, יחסי ציבור, שכנוע, עיתונאות ועוד, בעוד שלימודי ניהול יתנו לסטודנטים ידע בניהול, כלכלה, דרכי התנהגות בניהול, הנעת עובדים, סטטיסטיקה, סוציולוגיה, תרבות ועוד. ביחד השילוב הזה יאפשר להם לעבוד במבחר תפקידי מפתח בתחום התקשורת.
 
 

לימודי תואר ראשון בתקשורת בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים