האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ערב בתקשורת

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערב בתקשורת
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תואר בתקשורת נעשה מבוקש מאד ללמידה וניתן ללמוד אותו גם בלימודי ערב
 
תחום התקשורת נעשה מאד פופולרי בשנים האחרונות. אפשר לומר שהרבה מזה העקבות ענף האינטרנט שנכנס לתמונה וטרף את כל הקלפים, ובלי קשר לשינויים הטכנולוגיים פורצי הדרך שהגדירו מחדש את כל עולם התקשורת. כל אותם שינויים הפכו את ענף התקשורת לפופולרי ומבוקש מאד בידי סטודנטים שרוצים לעסוק בתחום ולהשתלב בו.
 
מעט על לימודי תקשורת
בדרך כלל לימודי תקשורת אינם נלמדים לבד והרבה סטודנטים בוחרים לשלב תואר בתקשורת עם עוד משהו. לדוגמא- תקשורת וניהול, תקשורת ושיווק, תקשורת וכלכלה ועוד. במהלך לימודי התואר הסטודנטים משתלבים בכל ענפי התקשורת- רדיו, עיתון, טלוויזיה ואינטרנט וצוברים ניסיון בתחום. תורם ראשון בתקשורת הוא הבסיס למי שרוצה לעבוד בתחום התקשורת.
 
לימודי ערב
תואר בתקשורת ניתן לעשות גם בלימודי ערב. מי שעובד במשרה חלקית או מלאה ומעוניין לעשות תואר בתקשורת יכול לעשות זאת על ידי לימודי ערב בתקשורת שמאפשר לו ללמוד ולעבוד במקביל. קיימים כמה מסלולים כאלה במספר מוסדות לימוד אקדמיים בארץ.
מכיוון שלא לכולם יש זמן ויכולת להשקיע את כל זמנם בלימודים אקדמיים, ישנה אפשרות ללכת ללימודי ערב. מתכונתם של לימודי תקשורת בערבים דומה מאד ללימודי תקשורת בשעות היום והתכנים זהים כמעט לחלוטין. לומדים את אותם הקורסים וגם התואר המתקבל בסוף הוא תואר זהה לחלוטין.  
 
איך זה הולך?
לימודי ערב בתקשורת נלמדים בדרך כלל בין יומיים לשלושה בשבוע בשעות אחר הצהריים ולעתים גם בימי שישי בצהריים. ישנם מוסדות מסוימים שמאפשרות לסטודנט לבנות לעצמו את המערכת בצורה שהכי נוחה ומתאימה ללוח הזמנים שלו. בין הקורסים הנלמדים בלימודי ערב בתקשורת ניתן למצוא נושאים כמו תקשורת המונים, תקשורת חזותית, טכנולוגיות מידע ותקשורת, תקשורת שיווקית, דיני תקשורת, תקשורת בינלאומית, מדיה ואקטיביזם ועוד מגוון רב של תחומים.
 
 

לימודי תואר ראשון בתקשורת בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים