האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ערב בפסיכולוגיה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערב בפסיכולוגיה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי ערב בפסיכולוגיה
 
אחד המקצועות הנחשקים והמבוקשים ביותר ללמידה בעולם האקדמי הוא לימודי פסיכולוגיה. כדי להיות פסיכולוג צריך לעבור מסלול לימודים לא פשוט בכלל.
 
 
קצת מידע על לימודי ערב בפסיכולוגיה

למרות שלימודי פסיכולוגיה הם לימודים מרתקים ויוקרתיים, יש בהם לא מעט קשיים והתמודדויות. לוח הזמנים מאד צפוף וכמות קורסים הנלמדים היא רבה. ברוב מוסדות הלימוד בארץ לימודי פסיכולוגיה נערכים אך ורק בשעות היום, אך יש כמה מכללות אשר מאפשרות מסלול של לימודי ערב בפסיכולוגיה אשר מיועד לאנשים עובדים, או אנשים שעקב אילוצים שונים לא יכולים ללמוד בשעות הבוקר.
 
 
מה לומדים בלימודי ערב בפסיכולוגיה?

הנושאים הנלמדים בלימודי ערב בפסיכולוגיה זהים לחלוטין לנושאי הלימוד הנלמדים במסגרת לימודי יום. בין נושאי הלימוד  נוכל למצוא- מבוא לפסיכולוגיה, תורת האישיות, פסיכולוגיה טיפולית, פסיכולוגיה פיזיולוגית, קבלת החלטות, שיטות מחקר, פסיכולוגיה התפתחותית, סטטיסטיקה ועוד.
 
 
מי הולך ללימודי ערב בפסיכולוגיה?

לימודי ערב בפסיכולוגיה ובתחומים נוספים נותנים לאנשים אשר לא יכולים ללמוד במהלך היום אפשרות לשלב בין לימודים לבין שאר העיסוקים. בין הסטודנטים של לימודי ערב אפשר למצוא אימהות, אנשים שעובדים במשרה מלאה ואפילו חיילים. מסלול של לימודי ערב בפסיכולוגיה נותן את אופציה לאנשים שרוצים ללמוד אך אינם רוצים לוותר על דברים במהלך שעות היום ולהצליח לשלב בין השניים.
 
 

לימודי תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים