האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי פסיכולוגיה תעסוקתית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית

לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית
 
אחד ממסלולי הלימוד של לימודי פסיכולוגיה הוא המסלול של לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית. במסגרת מסלול לימודים של לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית לומדים הסטודנטים על כל התהליכים הפסיכולוגיים אשר מתרחשים ביומיום בעולם התעסוקה. לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית מכילים בתוכם את כל השיטות הפסיכולוגיות הנדרשות לצורך אבחון ובחירת מקצועות, במסגרת חברות או ארגונים. לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית מתמקדים בשלושה מוקדי לימוד מרכזיים: השמה וניהול משאבי אנוש, הכוונה ויעוץ בבחירת מקצוע וקריירה. אשר בכל אחד מהם מתמחים הסטודנטים, כל אחד על פי בחירתו.
 
 
תכני לימוד
 
במסגרת לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית לומדים מגוון קורסים ונושאי לימוד שונים ומגוונים. בין תכני הלימוד המרכזיים נוכל למצוא: פסיכולוגיה ארגונית, פסיכולוגיה התפתחותית, סוציולוגיה, אנתרופולוגיה, מדעי ההתנהגות, סטטיסטיקה, לחץ ושחיקה, פסיכולוגיה חברתית, תורת הראיון ועוד.
 

התמחות בתום הלימודים
 
עם סיום לימודי פסיכולוגיה תעסוקתית נדרשים הבוגרים לעבור תקופת התמחות. אחרי שסיימו את ההתמחות וצלחו את בחינות ההסמכה, יכולים הבוגרים ללימודי פסיכולוגיה תעסוקתית להשתלב בענף התעסוקה במגוון אפשרויות תעסוקה כמו: עבודה במחלקת משאבי אנוש, גיוס ומיון עובדים, עבודה במחלקת כוח אדם ולהשתלב במרכזי ייעוץ בבחירת מקצוע.
 
 

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי