האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תזונה טבעית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תזונה טבעית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
 
כיום אנו מייחסים חשיבות רבה לתזונה היומיומית שלנו מה שמגביר את הידע שלנו ללימודי תזונה כללית .
אחד התחומים שהתפתחו מאוד בעולם התזונה בשנים האחרונות והפך לחשוב ביותר הוא תחום התזונה הטבעית.
תזונה טבעית או בשמה השני- נטורופתיה היא גישה רפואית אשר בנויה בעיקר על שימוש חכם בטבע, בעיקר דרך תזונה נכונה. מי שהולך ללימודי תזונה טבעית ילמד את תחום התזונה לעומקו. משך הלימודים הוא בין מספר חודשים לשנה.
 
למי מתאים
 
לימודי תזונה טבעית מתאים בעיקר לאנשים שחשוב להם להבין מה הם מכניסים לגוף,כל מי שרוצה לעבור שינוי מקיף באורח החיים שלו מבחינת תוזנה יומיומית וכמובן כל מי שרוצה לעסוק בחיים בריאים יותר בכל הקשור ללימודי תזונה .
 
מטרת הלימודים
 
לימודי תזונה טבעית בנויים על הגישה שתזונה נכונה זהו חלק חשוב המשפיע באופן ישיר על חיינו. במהלך העשור האחרון התפתחה מודעות מאד גדולה לחשיבותה של תזונה נכונה אשר רק הולכת וגדלה עם השנים. ראייה לכך היא העובדה שהמון אנשים אימצו לעצמם תפריט מגוון המכיל המון ירקות, פירות, קטניות ועוד מוצרים טבעיים. מסיבות אלה ועקב הביקוש הרב לעסוק בתחום, נפתחו המון מסלולי לימוד של לימודי נטורופתיה.
 
מה בעצם לומדים?
 
לימודים אלה ניתן ללמוד במסגרת תוכנית לימודים מקצועית תלת שנתית בה עוברים הסטודנטים הכשרה מעמיקה והיכרות עם כל תחומי התזונה השונים. במהלך הלימודים נלמדים קורסים במדעי התזונה, תזונה טבעית, רפואה מערבית, צמחי מרפא וניתנים כלים לטיפול במצבי חולי אשר קשורים לבעיה של תזונה לא נכונה.
בנוסף ישנו דגש על למידה דרך התנסות ועבודה מעשית. במהלך הלימודים הסטודנטים מתנסים באבחון וייעוץ תזונתי ומתן טיפול לפי צרכי המטופל.
 
תכני הלימוד
 
תכני הלימוד כוללים את התחומים הבאים: הכרת אבות המזון, תוספי תזונה, אנטומיה, היסטוריה של הרפואה הטבעית, מחלות נפוצות וטיפול בהם בעזרת תזונה, פרמקולוגיה, תזונה נכונה, הקשר שבין תזונה לבריאות,כימיה,תוספי תזונה,ויטמינים ומינרלים.
קורס תזונה טבעית נלמד גם במסגרות נוספות כמו : לימודי רפואה סינית,נטורופתיה,רפואה טבעית,רפואה הוליסטית,תרפיה וטיפול בתזונה ועוד.
 
למידע מקיף על תואר בתזונה לחצו כאן
אפשרויות תעסוקה 
 
בסיום לימודי תזונה טבעית, הבוגרים יוכלו להשתלב כתזונאים במסגרות השונות כמו: קופות חולים וכו' . יש הפונים גם לפתיחת עסק כעצמאי בתחום התזונה.
 

קורסים ולימודי תעודה בתזונה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים