האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת מדיסין

מכללת מדיסין בית הספר לרפואה משלימה מבית המכללה למינהל, ממוסדות הלימוד הבולטים והמוערכים בישראל, המתגאה ב-50 שנות פעילותה ובלמעלה מ-700,000 בוגרים.

מכללת מדיסין, הינה בעלת זכות ראשונים בהיותה המכללה שמיסדה את לימודי הרפואה המשלימה בישראל והניעה את המהלכים שהביאו להכרתו של הממסד הרפואי בתחום. עשרות רבות מבין הבוגרים משולבים היום בבתי חולים, במרפאות וכמרצים מובילים בבתי ספר שונים.

למכללת מדיסין מספר יתרונות בולטים:

יתרון ההוראה – צוות הוראה מיומן ומקצועי שנבחר בקפידה לאורך השנים, אחראי על שמירת איכות הלימודים הגבוהה בכל מסלולי הלימוד ושם דגש על פיתוחו וקידומו של כל סטודנט. כל המרצים שלנו הם מטפלים מקצועיים, שמתנסים בתחום הלימוד שלהם בפרקטיקה.
יתרון הניסיון – במהלך עשרות שנות לימוד פותחו במכללת מדיסין שיטות הוראה מתקדמות המקנות לסטודנט ידע וכלים מקצועיים חיוניים העונים על הדרישות המחמירות בשוק העבודה.
יתרון המיקום – שלוחות מכללת מדיסין פועלות בשלושה מוקדים ברחבי הארץ ובכך מתאפשר לסטודנטים ללמוד בקרבה למקום מגוריהם ו/או עבודתם.
יתרון המקצוענות – בשלוחות מכללת מדיסין כיתות הדרכה וחדרי טיפולים מרווחים, ממוזגים, ומצוידים במיטב אמצעי ההוראה והתצוגה כמו גם סדנאות ייעודיות וקליניקות להתנסות מעשית.
יתרון ההתמחות – הכשרת הבוגרים במכללת מדיסין שמה דגש על התנסות מעשית במהלך הלימודים ומטרתה לאפשר לבוגרים השתלבות מיידית בשוק העבודה.

ייעוץ אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע על מכללת מדיסין
כתובת
האשלג 3, חיפה
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים