האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מה אפשר לעשות עם תואר בתזונה?

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין במה אפשר לעשות עם תואר בתזונה?
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
תואר ראשון בתזונה עוסק בקשר שבין המזון שאנו צורכים לבין המצב הבריאותי שלנו. מי שמסיים תואר ראשון בלימודי תזונה מקבל את התואר- תזונאי. תפקיד התזונאי הוא לתת תפריט בריאותי - דיאטטי נכון למגוון בעיות בריאותיות כגון בעיות השמנה, בעיות לחץ דם, בעיות לב, בעיות בעצמות ואף לבעיות פסיכולוגיות. לתזונה נכונה יש השפעות מרחיקות לכת על בריאות הגוף.

תכני לימוד
תואר ראשון בתזונה אורך כ-3 שנים. לימודי תזונה נועדו להכשיר את הסטודנטים לדעת ולהבין  את הקשר שבין תזונת האדם לבריאות שלו, בעזרת מתן כלים שימושיים שיעזרו  להם ליישם את החומר הנלמד באופן מעשי על ידי טיפול וייעוץ תזונתי למטופלים השונים הסובלים ממחלות מסוימות או שרוצים לשמור על תזונה נכונה. לימודי תזונה מקנים ידע נרחב בנוגע לתזונת האדם ושמירה עליה לאורך זמן והשפעתה על הפן הבריאותי. ההכרה בחשיבות התזונה נמצא כנושא שהפך למרכזי מאוד בשנים האחרונות. המון אנשים מקפידים על תזונה נכונה על מנת לשמור על אורח חיים בריא ונכון.

אפשרויות התעסוקה
עם סיום תואר ראשון בתזונה הבוגרים יכולים להתחיל לעסוק בתור תזונאים, דיאטנים, יועצים תזונתיים מנהלי מערכות מזון , מפתחי מזון, כמדריכי תזונה ועוד. מקומות התעסוקה בהם ניתן לעבוד הם רבים ונעים מהמגזר הפרטי דרך יועץ של חברות מזון ועד לעבודה בבתי חולים. 
 

לימודי תואר ראשון בלימודי תזונה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים