האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי תזונה הוליסטית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי תזונה הוליסטית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
הגישה ההוליסטית דוגלת שהאדם הוא שילוב בין הנפש לגוף בכל אספקט בחייו, כך גם בנוגע לתזונה. הגישה של תזונה הוליסטית אומרת שלכל אחד יש את התפריט התזונתי שמותאם במיוחד בשבילו ומיועד לו ולנפשו. אותו תפריט יושפע מאופי הבן אדם, נטיותיו ומאפייניו, וצריך להתאים לו.
 
לימודי תזונה הוליסטית מתבססים על האמונה שישנו קשר הדוק בין האוכל שאנו אוכלים לבין מצבנו הנפשי והפיזי. לפיכך יש צורך בתפריט תזונתי מאוזן ובריא שיוכל לעזור לטפל ולהתמודד עם בעיות נפשיות ופיזיות. לימודי תזונה הוליסטית יגרמו לסטודנטים להבין מהם צרכי התזונה אשר מאפיינים גיל ותקופה מסוימים, ובנוסף יקנו להם כלים וידע בכל מה שקשור לשינויים פיזיולוגיים אשר האדם עובר. בעזרת כל הידע הנ"ל יותאם לכל אחד התפריט שיתאים רק לו ויתחשב בכל אותם גורמים שנאמרו- מצב נפשי, פיזי, גיל ועוד.
 
תכני לימוד
במסגרת לימודי תזונה הוליסטית המשתתפים ילמדו נושאים רבים אשר מקורם ברפואה המשלימה ומעוד תחומים דומים. הסטודנטים לומדים על הקשר בין הגוף לנפש, על הזדקנות, על תזונה מאוזנת, על חומרי הדברה והקשר לתזונה, על חילוף חומרים, מערכת העיכול, ועוד.
 
למי מיועדים הלימודים?
לימודי תזונה הוליסטית נועדה לכל מי שמעוניין להכיר, לדעת, להבין וללמוד את השקפת העולם ההוליסטית בתחום התזונה והרפואה האלטרנטיבית. הבוגרים יוכלו להשתלב כעובדים במרפאות, קופות חולים או מרפאות של רפואה משלימה או ללכת לכיוון עצמאי.
 
 
 

לימודי תואר ראשון בלימודי תזונה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים