האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ערב במדעי ההתנהגות

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערב במדעי ההתנהגות
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
אחד התחומים היותר מרתקים שקיימים בעולמנו הוא תחום מדעי ההתנהגות. הרצון להבין את התנהגות האדם בהתאם לסיטואציה בה הוא נמצא ואיך חוויות שהוא חווה משפיעות עליו מושך המון אנשים ללמוד לימודי מדעי ההתנהגות. עקב הביקוש הגדול ללמוד נושא זה נפתחו במספר מכללות מסלול של לימודי ערב במדעי ההתנהגות לאנשים שלא יכולים ללמוד במהלך היום.
 
תכני לימוד
 
לימודי ערב במדעי ההתנהגות הם לימודי תואר לכל דבר. תכני הלימוד הם זהים לחלוטין לאלה של לימודי יום והשינוי היחיד הוא השעה ביום. בין תכני הלימוד הנלמדים נוכל למצוא- פסיכולוגיה על כל סוגיה (התפתחותית, ארגונית, חברתית, קלינית, פיזיולוגית), אנתרופולוגיה, סוציולוגיה, סטטיסטיקה, תורת הראיון, משאבי אנוש, שיטות מחקר, מגדר, הגורם האנושי בארגון ועוד נושאי לימוד רבים ומגוונים.
 
אפשרויות תעסוקה

בוגרי לימודי מדעי ההתנהגות הם אנשים מבוקשים מאוד בשוק העבודה, שלא כמו לימודי פסיכולוגיה שמחייבים תואר שני, הם יכולים להתחיל לעבוד בכל מיני תחומים הקשורים לתואר כמו חברות משאבי אנוש, חברות ייעוץ, מוסדות חינוך, ארגוני ומוסדות סעד ועוד. בנוסף ישנה אפשרות להמשיך לתואר שני במגוון תחומים כמו ייעוץ ארגוני, פסיכולוגיה, ייעוץ חינוכי ועוד.
 
 

לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים