האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי
 
תחום מדעי ההתנהגות זהו תחום חופף לתחום הפסיכולוגיה ונושאי הלימוד בהם זהים כמעט לגמרי שנעשה מאוד פופולארי בשנים האחרונות. אחד היתרונות הבולטים שיש ללימודי מדעי ההתנהגות זה על פני לימודי פסיכולוגיה הוא שכבר אחרי תואר ראשון ניתן להתחיל לעבוד, להבדיל מלימודי פסיכולוגיה המחייבים תואר שני בפסיכולוגיה כתנאי לעבוד בתור פסיכולוג. יתרון נוסף הוא בתנאי הקבלה ללימודים. תנאי הקבלה ללימודי מדעי ההתנהגות הרבה פחות נוקשים מאשר ללימודי פסיכולוגיה וישנם מקומות אשר מאפשרים להתקבל למסלול של לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי.
 
לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי- איפה לומדים?
 
מסלול של לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי ניתן ללמידה במספר מוסדות אקדמיים ברחבי הארץ. בדרך כלל רוב המוסדות דורשים ציון פסיכומטרי כתנאי קבלה אך ישנם מוסדות לימוד שבשבילן מספיק ממוצע בגרויות מעל 90, עם רמת אנגלית של 4 יחידות לפחות בציון של מעל 85 ומאפשרות להתקבל ללימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי
 
לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי- דרכים נוספות ללמוד
 
קיימים מספר  דרכים נוספות שדרכן ניתן להתקבל למסלול לימודי מדעי התהנהגות ללא פסיכומטרי:
-  דרך ראשונה היא ללכת ללמוד באוניברסיטה הפתוחה. לאוניברסיטה הפתוחה אין כל תנאי קבלה וכל מי שרוצה מתקבל אך צריך לעמוד בכל המטלות והמבחנים. בנוסף יש לזכור שאלו לימודי אוטו-דידקטיים כך שזה לא מתאים לכל אחד.
-   דרך נוספת ללמוד לימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי היא למי שעבר את גיל 30. קיימת אפשרות למי שחצה את גיל 30 להירשם ללימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי.
- בנוסף קיימת אפשרות למי שיש בידו כבר תואר אקדמי אחד להתקבל ללימודי מדעי ההתנהגות ללא פסיכומטרי, מכיוון שהתואר שיש בידו מקנה לו יתרון והקלה בתנאי הקבלה.
 

לימודי תואר ראשון במדעי ההתנהגות בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים