072-3300504

תואר B.A. במדע המדינה - דו חוגי

המכללה האקדמית עמק יזרעאל

תנאי קבלה
עמידה בתנאי הקבלה של המכללה האקדמית עמק יזרעאל ברמה הנדרשת ע"י החוג
כמה זמן לומדים
שנתיים וחצי
מה מקבלים בסיום הלימודים
B.A. במדע המדינה
פרטים על תואר B.A. במדע המדינה - דו חוגי
תואר במדע המדינה באקדמית עמק יזרעאל יאפשר לכם להבין כיצד מונעות ופועלות המערכות ומנגנוני השלטון המקיפים אותנו, מהם איזוני הכוח וכיצד נושאים עולים לסדר היום. הלימודים לתואר במדע המדינה מתקיימים במתכונת דו-חוגית המקנה יתרון בשוק העבודה. השילוב עם לימודי דיסציפלינה נוספת מרחיב את בסיסי הידע של הסטודנטים ומאפשר להם המשך לימודים לתארים מתקדמים במגוון רחב של מקצועות.
 
פרקטיקום שנה ג':
החוג למדע המדינה רואה חשיבות רבה בהתנסות המעשית ובשילוב הסטודנטים בארגונים עוד בזמן הלימודים. בעקבות כך הוחלט בחוג לפתח תוכנית ייחודית של שילוב כל סטודנטים בחוג על התמחויותיו השונות בהתמחויות מכל המגזרים. ההתמחויות בחוג כוללות ארגונים משלל המגזרים בחברה הישראלית: מגזר ציבורי (מוסדות מדינה, מוסדות מוניציפאליים, ומשרדי ממשלה – חוץ, משפטים ועוד), מגזר שלישי (עמותות, ארגונים ללא מטרות רווח ועוד) וכמובן המגזר הפרטי (תעשייה, ארגוני היי-טק ועוד). כל הסטודנטים בחוג יוצאים להתמחות שנתית בהתאם לבחירתם ובהתאם לצרכים שלהם, כאשר המטרה המרכזית היא להקנות לסטודנטים ניסיון רחב ככול האפשר לקראת יציאתם לשוק העבודה, פיתוח קשרים ובניית רשתות מקצועיות שהינן הגורם החשוב והמהותי ביותר בשוק העבודה המודרני וכמובן, האפשרות הטובה ביותר ליישם את הידע התיאורטי שרכשו במהלך התואר בעולם האמיתי.
ההתמחות הינה אחת מתוכניות הדגל בחוג ומטרתנו היא לסייע ככל הניתן לסטודנטים להתקדם ולרכוש כלים רבים כמה שיותר על מנת לסייע להם להיקלט בשוק העבודה לאחר התואר.
* בחוג תכנית מותאמת לאנשים עובדים בשילוב עם החוג לקרימינולוגיה והחוג הרב תחומי במדעי החברה.
למה ללמוד דווקא ב המכללה האקדמית עמק יזרעאל?
באקדמית עמק יזרעאל נהנים מאווירה ייחודית בסביבה כפרית וירוקה.
אנו שמים דגש מיוחד על יחס אישי ומדיניות הדלת הפתוחה, שהם חלק ממערכת התמיכה העוטפת את הסטודנט. אנו מקפידים על גיוסם של טובי המרצים והחוקרים בכדי לשמור על הוראה איכותית בקמפוס מטופח, במבנים חדישים, ספריה עשירה ומרווחת, מרכז תקשורת מתקדם ועוד.
למעוניינים לגור בעמק אנו מציעים מעונות סטודנטים חדשים ומטופחים עם חיי חברה מגוונים ותוססים במיקום מצוין סמוך לכביש הגישה למכללה. לנוחיות הסטודנטים יוצאות הסעות מהמעונות לקמפוס וחזרה.

עוד מסלולי לימוד – המכללה האקדמית עמק יזרעאל

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
כתובת
0, עמק יזרעאל
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד