יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שירותים לסטודנט של האקדמית תל אביב - יפו

ספריות ומאגרי מידע

בכל אחד מאתרי המכללה פועלת ספרייה בית ספרית, המשרתת את כל תלמידי המכללה ומספקת שירותי השאלה, יעץ ועיון. כל ספרייה מכילה חומר לימוד הייחודי לתכנית הלימודים הבית ספרית, כמו גם מאגרי מידע וקטלוגים, המשותפים לכל האתרים.

מעבדות ומתקני לימוד

תלמידי המכללה נהנים ממספר שרותים הניתנים על ידי מערכות המחשב של המכללה: שימוש במעבדות המחשבים בכל אחד מאתרי הלימוד, חשבון דוא"ל, שטח לאיחסון קבצים, אירוח אתר אינטרנט אישי. הדרכה לגבי התקנה ותפעול של המערכות השונות ניתנת באופן שוטף על ידי צוות אנשי הסיסטם.

קפיטריה ושירותי מזון

בכל קמפוס לימודים יש קפיטריה או מזנון.

חניה ותחבורה

בקמפוס יפו ישנו חניון ללא תשלום לסטודנטים. דרכי הגעה לקמפוס ביפו, רבנו ירוחם 14 יפו - הוראות ההגעה לכל המגיעים מהקווים הבאים: התחנה המרכזית החדשה תל-אביב- קו 44, רכבת מרכז- קוים 18, 25, 40,42, מרכז תל- אביב- קו 25.

מועדון בוגרים

ארגון הבוגרים של האקדמית שם לו למטרה לשמור על קשר הדוק בין הבוגרים לבין האקדמית, ובין הבוגרים לבין עצמם גם לאחר סיום לימודיהם. ארגון הבוגרים פועל לצורך קידומם האישי, המקצועי, העסקי והאקדמי של הבוגרים במספר מישורים: שירותי הכוון תעסוקתי, מפגשי בוגרים ועוד.

שירותים מיוחדים לסטודנט

במכללה מספר ארגונים המסייעים ועוזרים לרווחת התלמידים: אגודת הסטודנטים של המכללה האקדמית של ת"א-יפו, המרכז להכוון תעסוקתי, סיוע למועמדים בעלי לקויות למידה ועוד.
שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
רבנו ירוחם 2, תל אביב
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים