האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס ניהול פיננסי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס ניהול פיננסי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס ניהול פיננסי
 
קורס ניהול פיננסי מיועד למנהלי שיווק, מנהלי כספים, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי מחלקות, מנהלי חברות ובעלי עסקים. מדובר בתחום שנוגע במגוון בעלי מקצוע מהסיבה שבכל ארגון קיים הצורך לנהל את התחום הכלכלי והפיננסי. קורס ניהול פיננסי מקנה לסטודנטים וביניהם המנהלים את הידע הדרוש על מנת לנהל את כספי החברה תוך כדי התחשבות בניהול סיכונים פיננסים וניתוח מידע על השוק. הבנה של הכלים הפיננסיים היאתנאי ממשי להצלחת חברה או עסק. מנהלים חייבים להיות בעלי הבנה פיננסית על מנת שיוכלו לראות את תמונת המצב של החברה בצורה ברורה ולהפיק תובנות בהתאם.
 
 
מה לומדים בקורס?
 
חומרי הלימוד משתנים ממקום למקום אך נושאי לימוד חופפים לכל המסלולים והמקומות הם: ניהול סיכונים, מעורבות ההנהלה בתכנון מס, בחינת כדאיות השקעה, ניהול תזרים מזומנים, חשבונאות ניהולית, מיסוי יחיד וחברה, שוק ההון, מבוא לכלכלה, תמרוץ ותגמול, חישובי ריבית אפקטיבית, ערך נוכחי וערך עתידי
מימון, בקרה ניהולית ועוד. כאמור קורס ניהול פיננסי מיועד למנהלים ולתפקידים בכירים בחברה כמו מנהלי כספים, מנהלי שיווק, מנהלי מחלקות ועוד.
 
 
תנאי קבלה 
 
תנאי הקבלה משתנים בהתאם למוסד. ישנם מוסדות לימוד אשר דורשים 12 שנות לימוד, ישנם בתי ספר בהם אין צורך בידע קודם, ישנן מכללות אשר צריך לעבור בהן ראיון אישי וכאלה שדורשים להיות בעלי נסיון ניהולי. כל מי שמחפש השכלה פיננסית מורחבת יוכל למצוא מסגרת שמתאימה לו. 
 
 
משך הלימודים
 
קורס ניהול פיננסי מתקיים במגוון רחב של מכללות ובמגוון רחב של מסלולים, ישנם מסלולים ארוכים הנמשכים מעל לשנה, וישנם מסלולים קצרים יותר הנמשכים מספר חודשים או אף שעות ספורות.
 
 
מטרות הקורס
 
- יצירת עתיד פיננסי חיובי וטוב יותר
- היכרות עם הטבות מס ומכשירים פיננסים
- כיצד לנהל בצורה נכונה את כספי החיסכון שלנו: קרן השתלמות, פנסיה, ביטוחים, קופות גמל ועוד.
- השקעות בשווקים גלובליים
 
 
שכר ואפשרויות תעסוקה
 
בסיום הקרוס תוכלו להמשיך בעבודתכם אך יחד עם זאת להגדיל את הכנסותיכם בעזרת כל הכלים אשר רכשתם. תוכלו להוביל לביצועי חברה טובים יותר ובכך להשפיע על עליית שכרכם.
 
 
 

קורסים ולימודי תעודה במנהל עסקים, ניהול עסקי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים