072-3300504

קורסים בניהול

קורס מנהלים
 
ניהול הוא אחד מהתחומים החשובים והדומיננטיים בשוק התעסוקה. על מנהלים בדרגות שונות מוטלת אחריות רבה על הכתפיים לעמוד ביעדים שהוצבו להם תוך כדי פיקוח מתמיד על ביצוע המשימות של הכפופים לו. כיום, עולה הביקוש למנהלים טובים ואיכותיים ואיתו עולה הביקוש ללימודי קורס מנהלים הנתפס כהכרחי בפניי כל אחד שמעוניין לעסוק בתפקידי מפתח בניהול בחברות, בארגונים ובבתי עסק שונים. המטרות המרכזיות של מוסדות הלימוד השונים המציעים קורס מנהלים היא להקנות למשתתפי הקורס את מירב הכלים הנדרשים לניהול מקצועי ונכון של מחלקות וארגונים מורכבים ואף להעניק לבעלי מניות ואנשי מפתח אחרים המכהנים בתפקידי ניהול דרג בכיר, ידע מעמיק וערך מוסף לניהול השוטף במערכות ארגונית גדולות וקטנות.
 
 
קורס מנהלים - נושאי לימוד מרכזיים
 
במהלך קורס מנהלים זוכים המשתתפים להכשרה מעמיקה בנושאי לימודי מגוונים ומעניינים על ידי הנחיות פרונטאליות ושיעורים מעשיים מהם יוכלו הסטודנטים להתנסות בסביבת ניהול מדומה בחברות או בתאגידים שונים. נושאי הלימוד בקורס כוללים עקרונות ומושגי יסוד בניהול, תכנון של מערכים אסטרטגים בארגון, תגמולים לדירקטורים, מיזוג ורכישת חברות, חשבונאות וחלוקת רווח, אמון בניהול, ניתוחים והערכות של דוחות כספיים ודוחות שווי, כללי חשבונאות, יחסי מנהל ועובד, תהליכי פיטורין והתפטרות, הרכב ומהות ההנהלה, מחזיקי מניות ובעלים, סוגים של התאגדויות במדינת ישראל, שינויים ארגוניים ועוד.
 
קורס ניהול עסקים
מנהל עסקים הוא תחום רחב באקדמיה, במסגרתו מוצאים תואר ראשון ושני, אך לא רק באקדמיה ניתן למצוא את התחום של מנהל עסקים, גם ללימודי תעודה יש מה להציע בתחום ניהול העסקים, מכללות רבות מצאו לנכון לפתוח מסלולי ניהול עסקים, קורס ניהול עסקים טוב יכשיר את המנהל במגוון רחב של תחומים, כדי שזה ינהל את החברה תוך כדי הבנה בתחומים כמו כלכלה ופיננסים, מערכות מידע, שיווק ומכירה, משא ומתן, ניהול המשאב האנושי בצורה תקינה, סוציולוגיה ועוד תחומים שנוגעים לניהול החברה.
 
 

קורס ניהול עסקי - מה זה?

 
מנהל חייב להיות בעל כושר מנהיגות ויצירתיות, הוא צריך להיות מסוגל לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר והרווחית ביותר, כמו כן הוא במעלה הפירמידה דבר שנותן לו אחריות רבה על הרבה אנשים, הוא צריך להיות מסוגל לסחוב אחריו את האנשים ולהשפיע לטובת העסק, את כל הדברים האלה ועוד תוכלו ללמוד בקורס ניהול עסקי, הקורס מיועד למנהלים ולכאלה המתועדים להיות מנהלים, לאחר הקורס הזה ישנם עוד הכשרות שמנהלים יוכלו ללמוד על מנת לפתח את כושר הניהול שלהם.
 
למי מתאים
 
הקורס מיועד למתחילים שלא התנסו בניהול או לכאלה שעוסקים בניהול ברמה מסויימת .הקורס פונה גם לאנשים הרוצים לפתוח עסק או לאנשי צוות המעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול ראושנים בחברה שהם עובדים בה.
 
תנאי קבלה
 
-12 שנות לימוד
-ראיון אישי
 
נושאי לימוד
 
במהלך קורס ניהול עסקי נלמד את הנושאים הבאים:מבוא לכלכלה,יסודות המימון,חשבונאות פיננסית ניהולית,דיני עבודה ומשפט עסקי,יסודות השיווק,פרסום,שירות לקוחות,הגשה והצגת מודלים עסקיים,מיומנויות ניהול,אתגרי אינטרנט, תיאוריות האדמניסטרציה, מנהיגות ומוטיבציה פנימית,שיטות מכירה,ניהול עובדים,ניהול אירגוניים,קבלת החלטות ועוד.
 
משך זמן הלימודים
 
קורס ניהול עסקי ברוב המכללות נע בין 40 ל-100 שעות אקדמיות בממוצע . קורסים ארוכים יותר יכולים להגיע ל-200 שעות לימוד אקדמיות .
 
אפשרויות תעסוקה 
 
בוגרי קורסי ניהול עיסקי יוכלו להקים עסק בצורה מקצועית וחכמה,כך שהסיכויים שהעבק יצליח יהיו גבוהים ומוצלחים במיוחד מבחינת רווחי העסק וכו'.
כמו כן, הבוגרים גם יוכלו להתשלב בתפקידי ניהול בחברות השונות בשוק העבודה.
רוצה לעשות תואר בנושא ? לחץ כאן 
מעניין אותך קורסים בניהול?
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
מעניין אותך קורסים ולימודי תעודה במנהל עסקים, ניהול עסקי בישראל?
השאר/י פרטים לייעוץ לימודים חינם!

מוסדות לימוד מנהל עסקים, ניהול עסקי לפי איזור

כל התארים והמסלולים במקום אחד! ניתן לראות את כל מוסדות הלימוד המציעים את מה שחיפשת. ניתן לנווט על ידי לחיצה על האזור המבוקש לרשימת המוסדות באותו אזור בלבד.
כל התארים והמסלולים במקום אחד! בחרו את הלימודים שחלמתם עליהם ונעזור לכם בבחירת המוסד ע"י היועצים הלימודים שלנו - בחינם!
באר שבע והדרום
גוש דן
הגליל והגולן
השרון
חיפה והסביבה
ירושלים והסביבה
מישור החוף והדרום
תל אביב
ישראל
חוות דעת של
סטודנטים על
תואר ראשון
הלל צבי
אוניברסיטת אריאל בשומרון
הגעתי לאריאל מלכתחילה כי זה המקום היחיד שבו יכולתי לשלב לימודים ועבודה. הופתעתי מכך שמדובר במוסד באיכות מאוד גבוהה
רונן דביר
אורנים המכללה האקדמית לחינוך
הקשר הבין אישי עם המרצים והסגל במכללת אורנים הוא מעולה, ומאוד תורם להווי בתוך המכללה. הסטודנט לא מרגיש כמו תעודת זהות, אלא כמו בנאדם, והוא מקבל המון תמיכה ועזרה
רועי רשף
המכללה האקדמית ספיר
בגדול, מכללת ספיר היא מקום שנעים ללמוד בו. מכללה מטופחת עם אחלה חבר'ה, מתקדמת ומלאה במרחבים ירוקים.
רננה אלבג
הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות
התעניינתי באדריכלות הרבה זמן, עד שנרשמתי למכינה הבינתחומית לאדריכלות ועיצוב – שם נחשפתי לתחום התקשורת החזותית והתאהבתי. מבחינה מעשית בלימודים, אני מתמקדת יותר בתקשורת חזותית ופחות באדריכלות, וברגע שאסיים את המכינה אנסה להתקבל ללימודי תקשורת חזותית
דנה מויסון
האוניברסיטה הפתוחה
הרמה מאוד גבוהה בעיני באוניברסיטה הפתוחה, הספרים מעניינים וכיפים והתמיכה מהמרצים היא מדהימה. התחלתי ללמוד כשעוד הייתי תיכוניסטית, וידעתי כבר בגיל צעיר שאלך ללמוד באוניברסיטה.
שני צדיקריו
המכללה האקדמית ספיר
אני מאוד מרוצה ונהנית מהמכללה האקדמית ספיר ומהחוויה של הלימודים שהם לא באזור הבית ולא בפינה המוכרת. זו חוויה שבה צריך פתאום לשכור דירה ולהתמודד עם דברים של גדולים וספיר זה גם מקום שמתרכזים אליו סטודנטים מכל הארץ וכולם באים ללמוד פה, דבר שהופך את החוויה ליותר מיוחדת בעיני. בנוסף, המרצים פה הם מנחים ומורי דרך לכל דבר
גיורא זינגר
סמינר הקיבוצים
לימודים בסימנר הקיבוצים הם ברמה גבוהה ויש יחס אישי, אבל שום דבר אף פעם לא מושלם. בשביל המקצוע שבחרתי ללמוד זה המקום הכי מתאים בשבילי
לילך מיטלמן
האוניברסיטה הפתוחה
כל ההתנהלות של האוניברסיטה הפתוחה מסודרת, תמיד יש מענה ולמי לפנות, זמינים מאד לסטודנטים
מיקי פיינשטיין
המכללה האקדמית תל חי
זה בדיוק מה שדמיינתי, המקום, האווירה והאנשים עושים חשק לקום בבוקר ולהגיע. ברמה האקדמית יש פה מרצים מהבכירים ביותר, שגם יודעים להעביר את החומר האקדמי בצורה גבוהה וגם יוצרים איתנו קשרים אישיים
מתן פוטשניק
האוניברסיטה הפתוחה
האוניברסיטה הפתוחה מאפשרת לך לעשות המון דברים במקביל ורמת הלימוד היא גבוהה
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד