האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורסים בניהול

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורסים בניהול
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס מנהלים
 
ניהול הוא אחד מהתחומים החשובים והדומיננטיים בשוק התעסוקה. על מנהלים בדרגות שונות מוטלת אחריות רבה על הכתפיים לעמוד ביעדים שהוצבו להם תוך כדי פיקוח מתמיד על ביצוע המשימות של הכפופים לו. כיום, עולה הביקוש למנהלים טובים ואיכותיים ואיתו עולה הביקוש ללימודי קורס מנהלים הנתפס כהכרחי בפניי כל אחד שמעוניין לעסוק בתפקידי מפתח בניהול בחברות, בארגונים ובבתי עסק שונים. המטרות המרכזיות של מוסדות הלימוד השונים המציעים קורס מנהלים היא להקנות למשתתפי הקורס את מירב הכלים הנדרשים לניהול מקצועי ונכון של מחלקות וארגונים מורכבים ואף להעניק לבעלי מניות ואנשי מפתח אחרים המכהנים בתפקידי ניהול דרג בכיר, ידע מעמיק וערך מוסף לניהול השוטף במערכות ארגונית גדולות וקטנות.
 
 
קורס מנהלים - נושאי לימוד מרכזיים
 
במהלך קורס מנהלים זוכים המשתתפים להכשרה מעמיקה בנושאי לימודי מגוונים ומעניינים על ידי הנחיות פרונטאליות ושיעורים מעשיים מהם יוכלו הסטודנטים להתנסות בסביבת ניהול מדומה בחברות או בתאגידים שונים. נושאי הלימוד בקורס כוללים עקרונות ומושגי יסוד בניהול, תכנון של מערכים אסטרטגים בארגון, תגמולים לדירקטורים, מיזוג ורכישת חברות, חשבונאות וחלוקת רווח, אמון בניהול, ניתוחים והערכות של דוחות כספיים ודוחות שווי, כללי חשבונאות, יחסי מנהל ועובד, תהליכי פיטורין והתפטרות, הרכב ומהות ההנהלה, מחזיקי מניות ובעלים, סוגים של התאגדויות במדינת ישראל, שינויים ארגוניים ועוד.
 
קורס ניהול עסקים
מנהל עסקים הוא תחום רחב באקדמיה, במסגרתו מוצאים תואר ראשון ושני, אך לא רק באקדמיה ניתן למצוא את התחום של מנהל עסקים, גם ללימודי תעודה יש מה להציע בתחום ניהול העסקים, מכללות רבות מצאו לנכון לפתוח מסלולי ניהול עסקים, קורס ניהול עסקים טוב יכשיר את המנהל במגוון רחב של תחומים, כדי שזה ינהל את החברה תוך כדי הבנה בתחומים כמו כלכלה ופיננסים, מערכות מידע, שיווק ומכירה, משא ומתן, ניהול המשאב האנושי בצורה תקינה, סוציולוגיה ועוד תחומים שנוגעים לניהול החברה.
 
 

קורס ניהול עסקי - מה זה?

 
מנהל חייב להיות בעל כושר מנהיגות ויצירתיות, הוא צריך להיות מסוגל לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר והרווחית ביותר, כמו כן הוא במעלה הפירמידה דבר שנותן לו אחריות רבה על הרבה אנשים, הוא צריך להיות מסוגל לסחוב אחריו את האנשים ולהשפיע לטובת העסק, את כל הדברים האלה ועוד תוכלו ללמוד בקורס ניהול עסקי, הקורס מיועד למנהלים ולכאלה המתועדים להיות מנהלים, לאחר הקורס הזה ישנם עוד הכשרות שמנהלים יוכלו ללמוד על מנת לפתח את כושר הניהול שלהם.
 
למי מתאים
 
הקורס מיועד למתחילים שלא התנסו בניהול או לכאלה שעוסקים בניהול ברמה מסויימת .הקורס פונה גם לאנשים הרוצים לפתוח עסק או לאנשי צוות המעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול ראושנים בחברה שהם עובדים בה.
 
תנאי קבלה
 
-12 שנות לימוד
-ראיון אישי
 
נושאי לימוד
 
במהלך קורס ניהול עסקי נלמד את הנושאים הבאים:מבוא לכלכלה,יסודות המימון,חשבונאות פיננסית ניהולית,דיני עבודה ומשפט עסקי,יסודות השיווק,פרסום,שירות לקוחות,הגשה והצגת מודלים עסקיים,מיומנויות ניהול,אתגרי אינטרנט, תיאוריות האדמניסטרציה, מנהיגות ומוטיבציה פנימית,שיטות מכירה,ניהול עובדים,ניהול אירגוניים,קבלת החלטות ועוד.
 
משך זמן הלימודים
 
קורס ניהול עסקי ברוב המכללות נע בין 40 ל-100 שעות אקדמיות בממוצע . קורסים ארוכים יותר יכולים להגיע ל-200 שעות לימוד אקדמיות .
 
אפשרויות תעסוקה 
 
בוגרי קורסי ניהול עיסקי יוכלו להקים עסק בצורה מקצועית וחכמה,כך שהסיכויים שהעבק יצליח יהיו גבוהים ומוצלחים במיוחד מבחינת רווחי העסק וכו'.
כמו כן, הבוגרים גם יוכלו להתשלב בתפקידי ניהול בחברות השונות בשוק העבודה.
רוצה לעשות תואר בנושא ? לחץ כאן 

סטודנטים ממליצים על מנהל עסקים, ניהול עסקי

בואו להמליץ >
המידע בעמוד עזר לכם? דרגו אותנו
256 גולשים דירגו אותנו בציון ממוצע 4.52 מתוך 5

קורסים ולימודי תעודה במנהל עסקים, ניהול עסקי בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים