האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי

מידע כללי
 
אחד מהענפים שנעשו מבוקשים מאוד ללמידה הוא מדעי המחשב. המון אנשים בוחרים היום מקצוע לפי מה שיכניס להם הכי הרבה כסף בסוף החודש ומדעי המחשב עונה על ההגדרה הזאת מצוין. בעקבות כך הביקוש ללימודי מדעי המחשב עלה באופן ניכר בשנים האחרונות, המון מכללות פתחו מסלולים של לימודי מדעי המחשב וחלק מהמוסדות אף מציעות לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי.
 
זה אפשרי בכלל?

לימודי מדעי המחשב אלה לימודים לא פשוטים בכלל. נכון שהם מאוד מתגמלים אך כדי להגיד למצב של עבודה בתחום צריך לסיים קודם כל את הלימודים. אם נוסיף על כך את הביקוש הגבוה שיש נמצא שרוב מוסדות הלימוד מציבות תנאי קבלה גבוהים יחסית ללימודים אלה, ומי שחשב שיוכל להתחמק מהבחינה הפסיכומטרית וללכת ללמוד לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי כנראה יבין שזה כמעט בלתי אפשרי.
 
כל זאת יש אפשרות

למרות זאת קיימת אפשרות ללמוד לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי. ישנם מספר מוסדות לימוד אשר מוכנות לקבל אנשים למסלול לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי, אך גם לכך יש תנאים. לרוב אותם מוסדות דורשות ציוני בגרות גבוהים מאוד בממוצע מעל 100 עם רמת מתמטיקה גבוהה ולאחר שעברו ראיון אישי על ידי ועדת קבלה. למי שרוצה להימנע מהבחינה הפסיכומטרית זה יכול להיות פתרון מצוין. כדאי לכם לברר אילו מוסדות מציעות מסלול של לימודי מדעי המחשב ללא פסיכומטרי ולראות אם אתם מתקבלים.
 
 

לימודי תואר ראשון במדעי המחשב

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי