האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי סיעוד ללא פסיכומטרי
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
לימודי סיעוד שואפים להכשיר עובדים סיעודיים שידעו להעניק שירות מטופלים בצורה מקצועית, נעימה ויעילה. במסגרת לימודי סיעוד הסטודנטים לומדים לתת עזרה ראשונה, לתמוך במטופלים, להקשיב לבעיותיהם, לדאוג לניקיון המטופלים, לסייע להם בפעולות מסוימות, ולדעת לאבחן מחלות. אז איך אפשר להתחיל ללמוד את המקצוע החשוב הזה ללא ציון פסיכומטרי? קראו את כל המידע כאן


תנאי קבלה

אחת הבעיות בה נתקלים אנשים שרוצים ללמוד סיעוד היא תנאי הקבלה. במשך שנים לא הייתה אפשרות ללכת ללמוד סיעוד ללא ציון בבחינה הפסיכומטרית. כל מי שרצה ללכת לעבוד בתור אח או אחות היה מוכרח לעשות את הבחינה ולקבל ציון שיספיק לו על מנת להתקבל למוסד המלמד את התואר. אך כיום המצב השתנה. קיימים מספר מוסדות אשר מאפשרים להתקבל ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי, כאשר מספיקים ציוני תעודת בגרות מספיק גבוהים ועמידה בראיון אישי ובמבחני קבלה.
בנוסף ישנם מוסדות אשר הקלו את תנאי הקבלה לסיעוד כמו לדוגמא: האוניברסיטה הפתוחה שיש לה מסלול הנקרא "אפיק מעבר" המאפשר לכל מועמד להתקבל ללימודי סיעוד ע"י כך שבשלב הראשוני הסטודנטים הפוטנציאלים ילמדו את קורסי היסוד של התואר באוניברסיטה הפתוחה ובתום סיום קורסי היסוד ועמידה ברף ציונים גבוה תהיה אפשרות לסטודנטים להמשיך את הלימודים באחת האוניברסיטאות: אונ' חיפה או אונ' בן גוריון בבאר שבע המקיימות שיתוף פעולה זה יחד עם האונ' הפתוחה.
חשוב לציין, שקורסי היסוד שעברתם בהצלחה באונ' הפתוחה מוכרים כנקודות זכות כחלק מן התואר הכולל.

משך לימודים ותעודות

לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי הם לימודים אקדמיים לכל דבר ועניין. נושאי הלימוד אמנם משתנים ממוסד למוסד, אך הלימודים אורכים בדרך כלל 4 שנים כאשר בסיום הלימודים מקבלים תעודת אחות מוסמכת ותואר ראשון בסיעוד. הרמה הלימודית במוסדות אשר יש בהם לימודי סיעוד ללא פסיכומטרי היא גבוהה בדיוק כמו במוסדות אחרים.
 
יש לכם עוד שאלות? צריכים עזרה בנושא? השאירו פרטים בטופס↓ ויועץ לימודים שלנו יחזור אליכם עם כל המידע


אפשרויות תעסוקה והמשך לימודים

בוגרי לימודי סיעוד יכולים לעבוד במבחר מקומות עבודה: מרפאות, בתי חולים, בתי אבות, מכונים רפואיים, קופות חולים, וכן לעבוד באופן עצמאי. כאשר רוצים להתקבל לעבודה מסוימת אין דרישה או העדפה לאנשים שעשו תואר בסיעוד עם פסיכומטרי לבין אלו שהלכו ללימודי סיעוד ללא פסיכומטרי.
 

לימודי תואר ראשון בסיעוד בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים