האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי עיצוב אתרים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי עיצוב אתרים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
הצמיחה המטורפת בתחום האינטרנט הביאה איתה שלל מקצועות חדשים ומבוקשים אשר קשורים לקידום אתרים, עיצוב אתרים ובניית אתרים. כל אחד שיש לו נטייה עיצובית ורוצה להפוך את האהבה למקצוע מאוד מבוקש יכול לעשות את זה בקלות. 
 
 
לימודי עיצוב אתרים

הטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן ועולם של האינטרנט משפיע על חיינו בצורה רחבה. אנחנו נמצאים באינטרנט הרבה משעות היום שלנו. גולשים בשעות הפנאי, ללימודים, לעבודה, לחיפוש מידע ועוד. אם נתייחס לכמות האתרים ברשת ניתן לומר שזה גדל בכל יום. אתרים חדשים קמים ועוסקים במגוון רחב של נושאים ותחומים.
 
במהלך הקורס ילמדו הסטודנטים לעבוד בצורה יסודית עם מגוון רחב של תוכנות עיצוב. תוכנות כמו אינדיזיין, פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש ועוד.
 
 
תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודי עיצוב אתרים, אין צורך בניסיון קודם בתחומי העיצוב והמחשוב. הדרישות לקורס הן נגלית ברמה טובה והכרת המחשב ברמה בסיסית ביותר. ישנן מכללות אשר מבקשות מעבר של ראיון אישי ומבחני קבלה במטרה לבדוק את רמת ההתאמה של המתעניינים.
 
 
משך הלימודים

משך הלימודים בקורס עיצוב אתרים משתנה בין מוסדות הלימוד השונים, כל זאת בהתאם לעומק והיקף הלימודים. ניתן לומר שבדרך כלל הקורסים בתחום נמשכים בין שלושה חודשים לשנה וכוללים בין 100 ל-300 שעות לימוד אקדמיות. בתחום זה ניתן לראות הרבה מכללות שמציעות מסלול ערב המיועד לאנשים עובדים כך שהרבה מהאנשים יכולים להשתלב בקלות.
 
 
המטרה בלימודי עיצוב אתרים
המטרה החשובה ביותר בלימודי עיצוב אתרים היא להקנות ללומדים את כל הכלים שיעזרו להם לפתח את תפיסתה החזותית של העיצוב. הקורס יכול להתאים לאנשים אשר רוצים לעבוד בסביבה שהיא אינטראקטיבית ומאוד דינמית מה שמאפיין את התחום של האינטרנט. במהלך לימודי עיצוב אתרים התלמידים יפגשו עם תכנים רבים אשר קשורים לעולם של בניית האתרים. תכנים כמו: פלאש, אילוסטרייטור, פריהנד ועוד.
 
 
לימודי עיצוב אתרים – איפה עובדים?
לאחר שמסיימים את הלימודים ועוברים בהצלחה את המבחנים והפרויקטים הסטודנט מקבל תעודה שמוכיחה שעבר בהצלחה את הלימודים. מה שבעצם מסמיך אותו לעסוק בתחום. כמעט לכל חברה היום יש אתר אינטרנט מה שמגדיל את הדרישה למעצבי אתרים. התפקידים שניתן להשתלב אליהם הם רבים ומגוונים. כמו: חברות בניית אתרים, חברות פרסום, חברות גרפיקה, בארץ, חברות גרפיקה בחו"ל וניתן לעצב אתרים באופן עצמאי.
 
שכר בתחום
בתחום עיצוב אתרים השכר יעלה ככל שתצברו ותק. השכר יתחיל בממוצע של 6000 ש"ח ויעלה בהדרגה במהלך חמשת השנים הראשונות ויגיע לממוצע של 10,000 ש"ח. לאחר שתעברו את חמשת השנים הראשונות, תצברו ניסיון ותוכיחו את עצמכם תוכלו להגיע למשכורות גבוהות מאוד, סביב ה15,000 בחודש.
 

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים