האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך
ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בתוכנות עיצוב
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם

תוכנות עיצוב

מידע כללי
 
תוכנות עיצוב משמשות כארגז כלים הבסיסי במקצועות העיצוב, כל אחת מהתוכנות עיצוב עוסקות בתחום שונה אך ביחד הן מעניקות את כל אפשרויות העבודה למעצבים המקצועיים. התוכנות הפופולריות ביותר הן: אילוסטרייטור, פוטושופ, פלאש ואינדיזיין כאשר עבור כל אחת מהן תוכלו למצוא קורס נפרד. כמו כן יש קטגוריה נפרדת אשר מיועדת למסלולי לימוד תוכנות אחרות וייחודיות יותר כמו תוכנת רינדור שמסייעת בהפקת הדמויות ואנימציות לתוכנות כמו מאיה, סקצ'-אפ לייטרום (ועוד) אשר מיועדת לעיבוד מורכב של תמונה לשימושם של צלמים.
 

מה לומדים
בלימודי תוכנות אלו תלמדו איך להשתמש בתכנות עיצוב. תלמדו להכיר את סרגלי הכלים, כיצד לערוך שינויים בעיצובים כמו צבע, גדלים ועוד. כמו כן תלמדו עבודה אינטגרטיבית על עיצובים בין מספר תוכנות כמו שרטוטים תלת-מימד ואנימציה ועוד.
 
 
איפה לומדים
אפשר ללמוד קורסים קצרים על כל תוכנה ואפשר ללמוד מכלול שלם של כלים ( לימודיים ארוכים יותר). ניתן ללמוד במספר מכללות ברחבי הארץ, כמעט כל מכללה אשר בעלת נגיעה כלשהי בתחומי עיצוב או מחשבים מקיימת קורסים שמיועדים לרכישת מיומנויות שליטה בתוכנות עיצוב. לימודים אלה מיועדים כהשלמה מקצועית. כמו כן ישנם קורסים שמטרתם לרכוש ידע בסיסי והם מיועדים לכל מי שמעוניין להתמחות בתחומים ספציפיים. רוב לימודי תוכנות עיצוב מתקיימים במרכז הארץ אך ישנם גם לימודים בחיפה באר שבע או ראשון לציון.
 
 
קהל יעד
לימודים אלה מיועדים עבור המעצבים אשר רוצים להרחיב את האמצעים איתם הם עובדים או לאנשים שמעוניינים להתמחות בתוכנה ספציפית.

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי