יורם לימודים
האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מידע כללי על מכללת ארז

מכללת ארז היא מכללה מקצועית להכשרת עובדים בתעשייה. המכללה מסייעת לתושבי הגליל המערבי לרכוש השכלה והכשרה מקצועית כדי שיוכלו להשתלב ולהתפתח בשוק התעסוקה. הצלחת המכללה מחזקת את הגליל המערבי, תורמת לדו קיום ומקדמת את השוויון בחברה הישראלית.

המכללה מקיימת דיאלוג מתמיד עם התעשייה בפיתוח והפעלת תכניות לימוד שכן כפי שהתעשייה בצפון זקוקה לאנשים מוכשרים כך לאנשים מוכשרים נחוצה תעשייה משגשגת שתספק עבורם הזדמנויות חיים. המפעלים הם שותפים מחוללים לפעילות המכללה: באפיון הצרכים, בבחירת ההכשרות, במתן משוב לתכני הלימוד, בהתנסות מעשית (סטאז') ובהשמת בוגרים.

למכללת ארז תכניות לימוד, הדרכות והסמכות המוצעות הן לאלו המעוניינים להשתלב בתעשייה, הן לעובדי תעשייה חסרי השכלה פורמלית והן לאלו המבקשים להעמיק את התמקצעותם עם ידע חדש. אנו מאמינים כי מיצוי הפוטנציאל הייחודי של אוכלוסיית הגליל המערבי, מוביל למימוש האפשרויות המצויות במרחב ולמימוש עצמי של כל תושב, לביטחון תעסוקתי וליכולת להתפרנס בגאווה. המכללה מציעה מגוון קורסים טכנולוגים בהוראה משולבת חניכה והתנסות מעשית וכן קורסים בתחום האיכות, הניהול, המחשב, השפות והבטיחות.

המכללה ממוקמת בשלומי, בקמפוס חדש ומרווח בעל אקלים לימודי מושלם. מבנה המכללה מצויד במעבדות מובילות ללימודי גז טבעי, מעבדות הידראוליקה, פניאומטיקה, CNC ובקרים. את מרבית ההכשרות ניתן לקיים גם במתכונת פנים מפעלית.

שירות אישי
חינם
השאר פרטים ונחזור אליך עם כל המידע
כתובת
ת.ד 115, שלומי
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים