האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימוד פלאש

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימוד פלאש
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
פלאש היא טכנולוגית מולטימדיה שמשתמשים בה בתחומים רבים כגון משחקי מחשב, תוכנות אנימציה, יישומים באינטרנט ואפליקציות ממגוון סוגים. כל מי שרוצה ללמוד פלאש צריך לדעת שאופן העבודה בתוכנה מצריך מהמשתמש להיות דינאמי ובעל חשיבה יצירתית, ובתוספת לכלים שהוא ירכוש במהלך הקורסים השונים הוא יוכל להפיק מהתוכנה יכולות ביצוע מרשימות הבאות לידי ביטוי בייצור של סרטוני וידאו, קבצים קוליים וקבצים תלת ממדיים.
מטרות הקורסים השונים ללימודי פלאש הן להעניק למשתתפים את הכלים הטובים ביותר לצורך בניית אנימציות אינטראקטיביות בפלאש תוך הכרת התוכנות העדכניות והאיכותיות ביותר המשמשות את כל מי שמעוניין לעסוק בתחום. לבוגרי הקורסים השונים תוענק תעודת גמר קורס בפלאש שבעזרתה יוכלו לגשת למקומות תעסוקה רבים בתחום ולהשתלב במקצוע.
 

תכני הלימוד
 
בתחילת קורס פלאש אנחנו לומדים את התוכנה ואת כלי העבודה, בעזרת התכנה אנו יכולים ליצור אובייקטים אשר ישמשו אותנו לעיצוב ואיור. בנוסף נלמד איך לתכנן את העבודה בצורה נכונה ויעילה וכל זאת בעזרת הכלים הנפלאים אשר מציגה התוכנה. לאחר שלומדים את הבסיס מתחילים ליצור אנימציות מסוגים שונים. בשלב הזה אנחנו יכולים ליצור באנרים, אובייקטים מווקטורים ועוד. במהלך הקורס נרחיב את הידע ע"י שילוב של וידאו וקול באנימציות אשר ניצור, במהלך קורס פלאש ילמדו גם קיצורים ושיטות עבודה אשר יעזרו לחסוך זמן יקר.

הסטודנטים שבוחרים ללמוד פלאש זוכים להכיר מגוון של תכנים כגון עיצובים על ידי אנימציה, אלמנטים של צורות וצבעים, שילוב פס קול וצליל, התאמות צבעים ושינוי צבעים בזמן שהקליפ מתנגן, חיתוכים ייחודיים של צורות, כתיבת טקסט והטיפול בו במועד מאוחר יותר, הגדרת סרטונים, שילובים של תוכנות פלאש באינטרנט, היכרות עם שכבות אנימציה ועוד.

פלאש זה רק ההתחלה, אחרי שאנחנו לומדים את התוכנה האפשרויות העומדות לפנינו עצומות. אפשר לבנות  מגוון רחב של דברים כמו: באנרים, כפתורים, סרטונים, בניית משחקים, אפליקציות ועוד. בעזרת תוכנת הפלאש אנחנו יכולים לשלב בין גרפיקה לקול. ניתן לייצר סרטונים \ משחקים בהם הגולש יכול לקחת חלק ולשתף פעולה עם המוצג לפניו. לאנשים בעלי רקע בתכנות יש יתרון על השאר והתוצאות שיש ביכולתם להגיע אליהם פשוט מדהימות.

לקראת סופו של קורס פלאש הסטודנט יעבוד על פרויקט הגמר אשר חייב התלמיד להגיש בסיום הקורס. אותו פרויקט גם ישמש את הסטודנט כחלק מתיק העבודות שהוא בונה לעצמו במהלך כל הקורס.
 

לימוד פלאש למתקדמים
 
לימוד פלאש למתקדמים מיועד לאנשים שיש להם ניסיון בגרפיקה, עריכה או תכנות, בוני אתרים, מקדמי אתרים ועוד, עוסקים באנימציה, פלאש ועוד. בלימודי פלאש למתקדמים לומדים את FLASH 8  שהיא בעצם הגרסה החדשה והעדכנית ביותר. בלימודי המתקדמים נלמד טכניקות מתקדמות יותר, בניית ממשקים, שימוש במולטימדיה, בניית אפליקציות, פיתוח משחקים, אפקטים ועוד.
 

למי זה מיועד
 
הקורס מתאים לכולם, הוא יכול להתאים גם לאנשים שאינם בעלי ניסיון בתחום הגרפיקה וכן גם לאנשים בעלי ניסיון קודם בתחום. הקורס יכול להתאים גם לאנשים אשר רוצים להרחיב את הידע שלהם בתחום.
 

מה תנאי הקבלה של קורס  flash 

כל מי שמעוניין ללמוד בקורס flash צריך לעמוד בתנאים הבאים: להיות בעל הכרות וניסיון עם תוכנת פואר-פוינט  מכיר את עולם הגלישה ברשת ובעל יכולת לבנות אתר אינטרנט ברמה בסיסית. כמו כל מוסד לימוד דורש דברים שונים אבל בדרך כלל המוסד מעביר את המועמד ללימודים ראיון קבלה או ועדת קבלה אשר יקבעו את ההתאמה של האדם.

קורסים ולימודי תעודה בתוכנות עיצוב ושרטוט בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים