האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מבוא לשיווק ויראלי

סדנה חדשה לפרסום קריאייטיבי באינטרנט תלמד מנהלי שיווק ואנשי קריאייטיב איך לעשות שימוש נבון באפשרויות השיווק ברשת

ליאור ליוואק | 09-10-2006 17:22:00

סדנה חדשה לפרסום יצירתי באינטרנט, ביוזמת ACC בית הספר לקופירייטינג ומקצועות הקריאייטיב של תרצה גרנות, ואלון מוליאן, בעלים ומנכ"ל משותף בחברת wisted לשיווק ופרסום באינטרנט. הסדנה נקראת אקסטרMדיום, כשם ספרו החדש של מוליאן, הסוקר לראשונה באופן מקיף את מלוא הפוטנציאל והאמצעים הקיימים בשוק לשיווק מותגים ברשת. הסדנה מיועדת למנהלי אינטרנט בחברות ובארגונים, מנהלי שיווק, אנשי קריאייטיב, מעצבים ותקציבאים.

הסדנה, בת חמישה מפגשים ובהנחייתו של מוליאן, תכשיר את בוגריה להתמחות בפרסום חכם בעידן ה-WEB 2.0, ותעסוק בנושאים כמו פעילויות גרילה ברשת, שיווק ויראלי ויחסי ציבור באינטרנט. הסדנה היא הראשונה מתוך שש הצפויות להתקיים במהלך השנה ותפתח ב-30 באוקטובר.

לדברי מוליאן "הסדנה מקנה לאנשי שיווק ופרסום ולכל מי שמתעניין בנושא הזדמנות ראשונה לרכישת כלים מקצועיים בעידן של מציאות משתנה. לסדנה יהיה היבט יישומי מאוד, והתלמידים יזכו לחונכות online באמצעות אנשים טובים מהתעשייה. אני משוכנע שלבוגריה יהיה יתרון גדול לעומת עמיתיהם בתחום הן בניצול נכון ויעיל של מלוא הפוטנציאל הפרסומי ברשת והן בבקרה על הפעילויות הפרסומיות המתנהלות בה".

מקור- shutterstock
מקור- shutterstock
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים