האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש אוקטובר

מאזניים: הרומנטיקה לא יורדת מסדר היום ויכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה עד ה 22.10. גדי: גם ענייני מגורים יעסיקו אתכם.

אביה בנימין | 28-09-2006 13:45:00

.

מאזניים

23/9 - 23/10 מאזניים
למתלבטים–זה הזמן להירשם ללימודים. שימו לב - האנרגיה הפיזית רבה מתמיד מה שמוסיף לחוסר המנוחה שלכם. עשו לכם הרגל בימים אלה – קודם חדר כושר ורק אחר כך לימודים. גם הרומנטיקה לא יורדת מסדר היום ויכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה עד ה 22.10. יחד עם זה כדאי שתתנו עדיפות גם ללימודים. טיפ! לאלה מכם שרוצים לשנות את הלוק – זה הזמן!

24/10 - 21/11 עקרב
אלה מכם שעדיין לא נרשמו ללימודים – זה הזמן! לסטודנטים ותלמידים – צפויה הצלחה בלימודים החודש. מרקורי כוכב הלימודים שוהה במזל עקרב ובהחלט מצ'פר אתכם בתחומים אלה. לכן לא רצוי שתזניחו את הלימודים. ההוצאות הרבות שנחתו עליכם לאחרונה מוציאות אתכם קצת מריכוז. אבל מצבכם הכלכלי במגמת שיפור, אז אל דאגה! מה- 23.10 מצבכם ישתפר – ובגדול! תתחילו לחגוג יום הולדת והאנרגיות תהיינה טובות מתמיד. וגם ונוס כוכב האהבה, ומרס, כוכב האנרגיה יכנסו לעקרב וישפיעו מטובם...

22/11 - 21/12 קשת
אתם נראים נהדר, וקל להתאהב בכם. הרומנטיקה מעסיקה אתכם יותר מהרגיל וזה משפיע לטובה על חיי האהבה שלכם. חוץ מזה יש הרבה אקשן בתחום החברתי בימים אלה. וזה מאוד מעסיק אתכם. כדאי שתדעו, שהיכולת המנטאלית שלכם השתפרה לאחרונה ויש לכם יכולת ללמוד היטב וגם ליהנות מהלימודים. בעבודה – מאוד מפרגנים. מה 23.10 צפויה ירידה כלשהי באנרגיה, לתקופה קצרה.

20/1 - 22/12 גדי
הקריירה שלכם והסטאטוס המקצועי בראש סולם העדיפויות החודש וגם ענייני מגורים יעסיקו אתכם. גם אהבה תוכלו למצוא במקום העבודה.
למי שמחפש עבודה – זה הזמן! ואם זה לא מספיק - פעילות חברתית ענפה תעסיק אתכם מה 23.10. ובכל זאת - כדאי שתשקיעו גם בלימודים. אם תזמינו חברים ללמוד אתכם - הצורך החברתי יבוא על סיפוקו וללימודים לא יגרם נזק. בסך הכל היכולת המנטאלית שלכם די טובה החודש.

21/1 - 18/2 דלי
זו תקופה מצוינת בשבילכם להתקדם בכל תחום שתבחרו ללמוד. נראה, שתפתחו השנה ותהיו מוכנים להתנסות בחוויות מרגשות. זה הזמן בשבילכם להרחיב אופקים ולהתקדם בלימודים. אלה מכם שעוד לא נרשמו ללימודים – כדאי להזדרז ולחפש קורסים כבר מהיום! מה 24.10 תרצו להשקיע בחיפוש עבודה או להתקדם בעבודתכם הנוכחית.

19/2 - 20/3 דגים
נראה, שצפוי בחודש הקרוב עומס רב בחיים וגם לימודים וכדאי להתארגן לקראתו. רצוי להיעזר באינטרנט ולהעשיר את הידע בתחומי הלימוד השונים. נראה גם שעניינים פיננסיים יקבעו את לוח הזמנים שלכם ותאלצו להתפשר בדרישות שלכם. מה 23.10 הדגש יעבור לענייני הלב והזוגיות אבל גם ללימודים וצפויה לכם הצלחה.

21/3 - 20/4 טלה
אין לכם ראש ללימודים בימים אלה ודווקא לא מתחשק לכם להתאמץ יותר מדי. מזג האוויר הנעים מושך אתכם אל מחוץ לבית וקשה לכם להתרכז. גם המתחים בזוגיות לא עוזרים לכם לשבת נינוחים ולהשקיע בלימודים. קחו פסק זמן במידת האפשר. בקרוב לא תוכלו להמשיך ולהתחמק מהלימודים. לפנויים, אתם רומנטיים ויש לכם הזדמנות למצוא אהבה משמעותית עד 24.10. מה 23.10 הדגש יעבור להתארגנות פיננסית.

21/4 - 20/5 שור
צפוי לכם עומס רב החודש, במיוחד עד ה 22.10 ואתם נדרשים לעסוק בעניינים שעל חלק מהם הייתם מוותרים. החיים נעשו תובעניים והמשימות מסובכות. אבל אתם תצליחו לעמוד באתגרים ולעשות את הכל. אם תשקיעו – תצליחו. אם תחפפו – חבל"ז. לפנויים, יש מצב לאהבה ממש שווה מה 25.10. מה 22.10 הדגש עובר לזוגיות ואהבה.

21/5 - 21/6 תאומים
יש לכם המון הוצאות בימים אלה וחלק מהם קשור ללא ספק ללימודים וזה מטריד אתכם. גם בבית יש פעילות רבה אשר מקשה עליכם לשבת בשקט ולהתרכז. כדאי שתארגנו לעצמכם רשימה מסודרת של מטלות שנדרשתם להם בלימודים ותלכו לפיה. למזלכם הראש עובד מעולה ותוכלו להשלים פערים. בחיי האהבה – אין רגע דל. ובמיוחד עד
ה 22.10. מה 23.10 הדגש יעבור לענייני עבודה.

22/6 - 22/7 סרטן
יש המון פעילות בביתכם והמשפחה זקוקה לכם ונוגסת בזמן שייעדתם ללימודים. ובכל זאת, זו תקופה ברת מזל בכל הקשור ללימודים וחבל להחמיצה. נראה, שיש לכם תמיכה גם מהבית, והסביבה תאפשר לכם להשקיע בלימודים ותעזור לכם להצליח. מה 23.10 הדגש יעבור לרומנטיקה והחיים הטובים.. לצד הלימודים כמובן!

22/8 - 23/7 אריה
רצוי שתשקיעו את מירב זמנכם בלימודים בימים אלה, כי יש לכם יכולת מצוינת בכל הקשור ללמידה. בכלל, זו שנה מאוד משמעותית ונדרש מכם להחליט החלטות חשובות לעתידכם גם בתחום הלימודים. התארגנות יעילה כפי שרק אתם מסוגלים לה, והשקעה מעבר לשעות הרגילות, יעזרו לכם להתמודד בהצלחה עם כל המחויבויות שעל הפרק. אלה מכם שאינם לומדים עלולים לחוש בחוסר מנוחה מנטאלי וקושי להירדם. השלימו את החסר באמצעות קריאה, והרחיבו את הידע שלכם מאתרי לימודים באינטרנט. מה 23.10 הדגש יעבור לענייני מגורים ומשפחה.

23/8 - 22/9 בתולה
מרקורי, כוכב התקשורת והלימודים נמצא בימים אלה במזל עקרב ומשפע לטובה על היכולת המנטאלית שלכם. החשיבה שלכם בהירה וחדה ואין ספק שתוכלו להתמודד עם תכנים מסובכים בקלות יחסית. בעיקר מה 23.10. אז גם היכולת המנטאלית שלכם תשתפר. שימו לב – ההוצאות שלכם גדלות מיום ליום ואתם קצת נסחפים. שימו ברקס לבזבזנות שנפלה עליכם ונסו לאזן את חשבון הבנק שלכם.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי