האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הרשמה למסלול לימודי ערב לחוג למדעי ההתנהגות ולחטיבת התקשורת

מנהלת המרפאה לבריאות הנפש במרכז הרפואי קפלן ברחובות, ד"ר סימונה נאור, הצטרפה השבוע לצוות המנחים המקצועיים של החוג למדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס

21-09-2006 10:29:00

המנחים המקצועיים ינחו ויכוונו סטודנטים, בשנת הלימודים השלישית שלהם בחוג למדעי ההתנהגות ותקשורת, בדרכם למסלול מקצועי ולקריירה שבה יוכלו למצות את השכלתם ויכולותיהם האישיות.

ראש החוג למדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס, פרופ' דן זכאי, המכהן גם כיו"ר הסתדרות הפסיכולוגים בישראל, מציין כי בימים אלה מתקיימת בחוג הרשמה למסלול לימודי ערב. בימים אלה הוא קורא גם למי שכבר מחזיק בקריירה ומקצוע לבוא ולהירשם עכשיו. "זו ההזדמנות פז גם עבור מי שכבר יש לו מקצוע וקריירה, להגשים חלום וללמוד פסיכולוגיה. ללמוד מה מניע אנשים, איך משפיעים על קבוצות, איך מקבלים החלטות. זו ההזדמנות גם ללמוד על התפתחות מוחו של האדם, לרדת לנבכי הזיכרון שלנו. הלימודים בחוג כוללים גם קורסים בסוציולוגיה המנתחים תהליכים חברתיים ועוסקים בחברה שבה אנו חיים. השילוב בין לימודי הסוציולוגיה, הפסיכולוגיה והתקשורת המתקיימים בחוג מקנים לסטודנט ידע עשיר ומגוון וכלים אותם יוכל לרתום לקידומו האישי, החברתי והמקצועי".

ר נאור, פסיכיאטרית בכירה, נמנית על מקימי "החברה הישראלית לפסיכיאטריה של הזקנה" ועד לאחרונה כיהנה גם כיו"ר הארגון. בנוסף מכהנת נאור כס.יו"ר הלשכה לאתיקה של ההסתדרות הרפואית בישראל (הר"י) . בשנים האחרונות היא פיתחה את תחום ההעצמה בקרב בני הגיל השלישי בישראל ומופיעה כמנחה בתכנית טלביזיה העוסקת בגיל השלישי ומשודרת בכבלים.

סימונה - רחובות פרס
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי