האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תקשורת פוליטית למנהלים

תוכנית חדשה לתואר שני בחוג למדעי המדינה בתל אביב: תקשורת פוליטית למנהלים.

עינת חורשי | 18-09-2006 13:32:00

החוג למדעי המדינה של אוניברסיטת תל אביב יפתח בשנת הלימודים הקרובה תוכנית לימודים חדשה לתואר שני: תקשורת פוליטית למנהלים. קהל היעד של התוכנית הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון של חמש שנים לכל הפחות בתחום התקשורת, הניהול, המגזר הציבורי והדיפלומטיה, וכן שסיימו את התואר הראשון בממוצע ציונים של 80 ומעלה.

הסטודנטים ילמדו את הנושא בצורה מרוכזת במשך שנה, בימים רביעי ושישי. תכנית הלימודים תכלול קורסים בנושא הקשר שבין תקשורת ופוליטיקה, הקשר שבין תרבות ההמונים והתרבות הפוליטית החדשה, הבנת אופי התלות ההדדית בין פוליטיקה ותקשורת בזירה הבינלאומית והמקומית והכרת אופיין התקשורתי של המלחמות החדשות והטרור הבינלאומי. המסלול החדש יתרכז בעיקר בשינויים שחלו במפת התקשורת בישראל בעשור האחרון, ויספק לתלמידיו מידע על השיטות החדשות למדידת קהל, שיטות שיווק ופרסום פוליטיים ועוד.

הסטודנטים בקורס ילמדו לנתח את השלכות ההתפתחות הטכנולוגית על המערכת הפוליטית ועל התנהלות הפוליטיקאים, ינתחו את השינויים שהתרחשו בתפקידי המנהיגות הפוליטית בעידן התקשורת האלקטרונית ואת השלכות העניין על תהליך קבלת ההחלטות.

באוניברסיטת תל אביב אומרים כי עם סיום התואר, יוכלו הבוגרים להשתלב במגזר הפרטי, במוסדות התקשורת בארץ ובעולם, במערכת הפוליטית והמפלגתית, כאנשי יחסי ציבור ודוברות, וכיועצים פוליטיים ויועצי תדמית ותקשורת.

תקשורת פוליטית למנהלים (ShutterStock)
תקשורת פוליטית למנהלים (ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי