האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סביבה חדשה בתל חי

חוג חדש עומד להיפתח בשנה הבאה במכללה האקדמית תל-חי : B.Sc. במדעי הסביבה

| 25-04-2006 11:10:00

המכללה האקדמית תל-חי תפתח בשנת הלימודים הבאה (תשס"ז) חוג לתואר ראשון במדעי הסביבה, אשר יקנה לבוגריו תואר BSC, בראש החוג יעמוד פרופ' גיורא ריטבו. ייחודו של החוג החדש בכך שהוא ישלב את הצד האקולוגי, עם הענקת רקע מעמיק בהיבטים מדעיים וכמותיים, תוך הדגשת אספקטים יישומיים ולימוד כלים הדרושים לפיתוח, ניטור, נהול ופתרון בעיות סביבתיות.

תכנית הלימודים של החוג תשלב בסיס רחב ביותר במדעי היסוד (אקולוגיה, כימיה, פיסיקה, ביולוגיה) קורסי הבנה מעמיקה בתחומים רלוונטיים (ביוכימיה, גנטיקה, תרמודינאמיקה, מיקרוביולוגיה), קורסי הכרה עם האספקטים השונים של הסביבה (לימנולוגיה, קרקע ומים, משאבי מים, מטאורולוגיה) וקורסי התמחות בנושאי פיתוח, תכנון וניטור (ניהול חומרים מסוכנים, תכנון וניהול סביבתי, מבוא ל GIS). כל זאת תוך כדי מתן דגש מוגבר על היחס בין הקהילה לסביבה (מעורבות סביבתית בקהילה, מפגשים ומאורעות באיכות סביבה). מטרת התוכנית להעמיק ולהרחיב את הידע של בוגר החוג, ולשפר את יכולתו להתמודד מול הסביבה והתנאים המשתנים.

בין הקורסים שילמדו ניתן למנות: מפגשים ומאורעות באיכות סביבה, קרקע ומים, הידרו כימיה סביבתית, משאבי מים בישראל, חקיקה סביבתית, תכנון ניסויים, ביוטכנולוגיה סביבתית, אקולוגיה כמותית, התנהגות בעלי חיים, מטאורולוגיה וזהום אוויר, ניהול חומרים רעילים במפעל, טכנולוגיות לטיפול במים ושפכים, אפידמיולוגיה סביבתית ועוד.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי