האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אודות המכללה

06-04-2006 13:26:00

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן הוקמה לפני יותר מ-40 שנה על חוף הכנרת, מול נוף הים וההרים, בחיק היסטוריה רבת-שנים הטבועה באבן, בצמחיה ובסיפורי תולדות המקום הנשגבים. קמפוס המכללה מצוי בלבו של נוף מרהיב המשרה רוגע ויוצר אווירה נוחה ללימודים.

לאורה של הרוח החלוצית הפורצת נתיבות בעמק, מתקיים ופועל במקום מוסד להשכלה גבוהה השוקד על טיפוח מצוינות, נותן מענה לצורכי החברה ומעניק שירות איכותי לכל הבאים בשעריו.
מתוך תחושת אחריות לאומית ולאור השאיפה לראות מעבר לקו האופק, מהווה המכללה מרכז להשכלה גבוהה המאופיין בראייה חינוכית רב-תרבותית ומחויב לקידום האזור ולעידוד מעורבות חברתית.

מעל לכל, מציבה המכללה במרכז עשייתה את הסטודנט. המכללה רואה עצמה מחויבת לעצב עבורו סביבה אנושית, תרבותית וטכנולוגית תומכת, שתשכיל להעצים ולהעשיר את חוויית הלמידה שלו ותקדם את הישגיו תוך הקפדה על רמת אקדמית גבוהה.

המכללה האקדמית כנרת נותנת לך את כל התנאים להצליח: סגל מרצים מעולים ומנוסים המעניקים יחס אישי לכל סטודנט, מערכת רווחה וסיוע מקיפה בכל התחומים, ספריה מעודכנת, מעבדות משוכללות בתחומי הפיסיקה, הכימיה, מעבדות מחשבים משוכללות, מעבדות תקשורת ועוד.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי