האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

גמלאים גם באקדמיה

המכללה האקדמית יהודה ושומרון מציעה לבני הגיל השלישי לימודים אקדמיים לקראת תואר ראשון

| 23-04-2006 12:34:00

המכללה האקדמית יהודה ושומרון באריאל, פותחת לראשונה תוכנית לימודים מיוחדת לבני הגיל השלישי, במסגרתה יוכלו סטודנטים "לא כל כך צעירים" ללמוד יחד עם סטודנטים צעירים מן המניין קורסים אקדמיים מגוונים. ההשתתפות בלימודים, מאפשרת צבירת נקודות זכות אקדמאיות לקראת תואר ראשון, או לימודים לשם העניין והרחבת הידע האישי.

במסגרת התוכנית, יוכלו הנרשמים לבנות לעצמם תוכנית לימודים מותאמת עפ"י צרכיהם ותועמד לרשותם האפשרות לבחור קורסים ממגוון תחומי דעת ועניין, כמו: מורשת ישראל, לימודי ארץ ישראל, ספרות יהודית, פילוסופיה יהודית, מוסיקה יהודית, פסיכולוגיה, תקשורת, פוליטיקה וחברה, הסכסוך הישראלי-ערבי, שיווק, סוציולוגיה, קרימינולוגיה, אנתרופולוגיה ועוד. הקורסים יועברו על ידי סגל מרצים בכיר המלמד במכללה.

לדברי עופר גת, ראש מינהל הפקולטה למדעי החברה והרוח ויוזם התוכנית, "המכללה רואה בבני הגיל השלישי, אוכלוסייה חשובה ביותר שיש לשלבה במוסדות ובלימודים אקדמיים. השתלבותם של בני הגיל השלישי באורח חייה האקדמיים של המכללה הוא ערך מוסף למכללה ומודל לחיקוי לסטודנטים הצעירים הלומדים בה".

תוכנית הלימודים היא יוזמה משותפת של המכללה האקדמית יהודה ושומרון ומתנ"סי המועצות האזוריות שומרון ובנימין, הרואות עין בעין את החשיבות הרבה בטיפוח פעילויות המותאמות לגיל השלישי, ושילובם בחיי היום יום של הקהילה.

עופר גת הוסיף כי, המשתתפים בתוכנית יוכלו ליהנות מקורסים מעניינים ביותר שירחיבו את אופקיהם, יציבו בפניהם אתגר לימודי וימלאו את זמנם בתוכן עשיר בשעות הפנאי.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי