האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המאבק מתחיל בנו!

המאבק בפתח, ריח של שינוי באויר, אך אל תכנס למצב של שאננות, אל תשאל מה המאבק יכול לעשות למענך, אלא מה אתה יכול לעשות למען המאבק?

| 07-03-2006 10:59:00

אנחנו נפרסם את פרטי האמנה בקמפוסים, באתרי האינטרנט, בעיתונים ובחוצות על מנת לגייס מספר רב של חותמים. ואתה, באחריותך, לעזור בתפוצה של "מפה לאוזן". להעביר את האמנה למספר רב ביותר של חברים ולאוו דווקא סטודנטים; כל מי שנושא ההשכלה קרוב לליבו, כל מי שמבין שהשכלה בריאה הינה חשובה לבטחון הלאומי, לרמת החיים ולקידום המדינה, בכלל.

הצלחת המאבק, אינה נגמרת בנו, היא רק מתחילה, מפירות המאבק, הדור הבא ייהנה ועלינו להבטיח את עתידו.

גופים רבים כבר הצטרפו למאבקינו, כדי לתמוך ולחזקנו; כאגודות הסטודנטים בישראל, פרופסור, מד"ס, דפי סטודנט, לימודים אינפו, החצי השני לסטודנטים, יד 2, קול קורא, ישראכרט, סלקום ו Ynet קהילות.

אז איך בעצם חותמים ומביעים דיעה? ההחתמה נעשית בתפוצת מיילים. עלייך למלא פרטייך, לסמן את נכונותך לתמוך בעקרונות האמנה ולשלוח בחזרה. כמו כן יוצבו עמדות החתמה בקמפוסים.

רגע לפני החתימה, אתה עדיין קצת מתלבט, מרגיש שיש לך מה לומר, מה להוסיף. אל דאגה - האמנה מנוסחת כך שהיא אומנם עונה על דרישותינו הכלליות, אך מבחינתנו זו רק ההתחלה, אנו מעונינים לרדת לפרטים. אבל מכירים בעובדה, שבכדי לרדת לפרטים הקטנים, עלינו להשיג תקציבים ולשבת כחלק מכוח משימה האמון, על תכנון וארגון הבראה של מערכת ההשכלה הגבוהה.

האמנה אינה עוד דף נייר. אנו מעונינים להפוך את הדרישות הכתובות והחתומות לעצומה כללית שתצא לפעילויות בשטח, על מנת לעורר את מקבלי ההחלטות ולהשפיע על בדר היום הציבורי. אז בעצם, מה אתה עשית למען ההשכלה? האם כבר חתמת על האמנה?

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי