072-3300504

מסביב לעולם

אין חיה כזו רווק פלוס חברה. הכל הגדרה אישית. הכל הלך מחשבה. מי שלא רואה עצמו עם חברה לא משנה איפה יגור; איתה, לידה או אלפי מיילים ממנה.

| 16-01-2000 17:43:00

כאשר אתה מכנה את עצמך רווק פלוס חברה, נראה כי אתה עדיין מחפש ועוד לא עברת את תהליך ההשלמה שאין אתה רווק, אתה תפוס, יש לך חברה. אז שים לב ותפנים שהבחורה שנתלית על זרועך אינה קולב אלא האישה שאיתך. ואם זה מה שאתה רוצה, שנה את דפוסייך כי איך שאתה חושב ואיך שאתה מדבר זה איך שאתה מתנהג.

יחסים בשלט רחוק, הם לא יחסים אידיאלים, אין מה להיתמם. זה אפילו לא כיף שלא גרים באותה עיר, אז אין מה לדבר על לא אותה מדינה. אבל כאשר אמרת לה לכי תמצי את עתידך המקצועי בסין, ארה"ב אירופה או בכל נקודה גיאוגרפית אחרת, מה חשבת לעצמך? הרי אתה יודע שחו"ל, זה לא פה ממש ממול. זה הרחק הרחק מכאן.

אני לא אומרת שהיית צריך לעזוב את הכל וללכת איתה, אבל תשמע אני גם לא אומרת אחרת. כפי שזה נשמע, האופציה בכלל לא עלתה ואני שואלת למה? האם חשבת שהיא תחזור אליך מתוך געגועים? האם חשבת שאין זה מין הראוי שתלך אחריה שאין זה מכבודך.
הרי אם אתה רציני לגבי הבחורה שאיתך ואתה היית זה שטס לחו"ל, אז היית מעוניין שהיא תאסוף את מטלטלייה ותבוא איתך, עד קצה העולם.

האהבה חשובה ואפילו מאוד, אבל אין ספק שזה לא מספיק. צריך לתחזק, צריך לחזר להשקיע ולהיות נוכח ועל אחת כמה וכמה, כאשר השניים לא נמצאים באותה המדינה, דברים אלו נראים כלא ממשיים עד בלתי אפשריים. אבל איך כבר אמרו לפני, אין דבר העומד בפני הרצון...

שנה זה אומנם פרק זמן נכבד שאין מה לזלזל בו כלל. שהרי כבר רבים היחסים שהתמסדו ורבים היחסים שהתפרקו בפרק זמן של שנה ואף בפחות מכך. לכן יש להיכנס לכוננות מוגברת, להשקיע, להתקשר ואולי אם יש קרקע כלכלית, אפילו לא מין הנמנע להפתיע בביקור קצרצר.

אני לא אכנס לקלישאות שאם הקשר הוא טוב, הוא יעמוד במבחנים. אבל כולנו גם יודעים שכאשר יש ספקות יודעים שאין טעם להעמיד את הקשר במבחן המציאות, הקשר לא יצלח. ואם כבר הייתם בטוחים והחלטתם להעמיד אותו במבחן, אז יאללה למה לבזבז אנרגיות מיותרות על למה זה לא ילך, בואו תחשבו על איך להעביר את הזמן.

ובוא אומר לך עוד דבר אחד או שניים על זוגיות ומרחק, אם אתה חושב שבגלל שהבחורה שלך נמצאת במרחק נגיעה, אין זה אומר שיש לך שליטה עליה והאמת כפי שזה נשמע אין לך שליטה על עצמך.

במערכת יחסים אין שולט ואין נשלט. במערכת יחסים בריאה ישנה בחירה. ולכן רק אם תכלא ותבודד אותה, לא תהיה לה את האפשרות לראות שיש עוד גברים מלבדך מכל מגוון הצבעים והמינים.

ואם כבר הזכרת את קזבלנקה אז אולי פספסת פרט אחד או שניים, או שאינך מבין דבר באהבה. היא לא ויתרה על המפרי בגלל המרחק. כי על אף הזמן והמרחק האהבה שלה אליו לא קטנה בכלל. היא ויתרה עליו בשל ההקרבה העצמית, בשל האידיאולוגיה. ותאמין לי כי אילו היתה לה אפשרות שניה, היא לא היתה מוותרת עליו.

אז אין מה לזלזל באהבה, קשה למצוא בן זוג, קשה למצוא התאמה, ואם כבר מצאת אז כדאי לך לשמור על האישה שאיתך. ועוד דבר קטן יש לי לומר ואולי אפתיע גם את עצמי, כי אם מדובר רק בפורקן מיני, תמיד אפשר יהיה למצוא עם מי..אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד