האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קחו קורס הייטק – אל תישארו מאחור!

קורס הייטק הוא הפתרון הוא ביותר למי שמעוניין בקורס קצר וסופר ממוקד כדי להתחיל בקריירה מכניסה ומעניינת. היכנסו לקרוא והשאירו פרטים לייעוץ
יורם לימודים |
הייטק הוא מזמן כבר תחום שכל אחד יכול להשתלב בו. אם פעם זה היה נחלתם של בעלי תארים בתחום מדעי המחשב ומקצועות ההנדסה, היום, עם ההתפתחות הלא פוסקת של התחום וההשתלטות שלו על כל הרבה מתחומי חיינו, כל אחד עם קצת אוריינטציה ריאלית או טכנית יכול למצוא את מקומו שם, ואין צורך בלימודים מפרכים. תחום ההייטק נהיה כל כך מגוון ורחב שנוצרו בו הרבה נישות שחברות הייטק מחפשות לאייש. לשם ככה נוצר היצע של קורסי הייטק. 

קורסי הייטק - אל תישארו מאחור (צילום: pexels)
קורסי הייטק - אל תישארו מאחור (צילום: pexels)

יתרונות שבקורסי ההייטק


היתרון הראשון והברור הוא אפשרויות התעסוקה. יש הרבה תעסוקה בתחום ההייטק בארץ ובעולם. ישראל נחשבת מעצמה בתחום וזה בא לידי ביטוי בגיוסי עובדים כל העת. גם אם יש תקופות בהן הגיוסים נעצרים, תחום ההייטק לא הולך לשום מקום. כמובן שגם השכר הוא פקטור. המשכורות בתחום ההייטק גבוהות ביחס לתחומים אחרים. לעתים נדרשות שנות ניסיון כדי להגיע לסכומים יפים, אך זה נכון לכל מקצוע. 

עוד יתרון הוא החיסכון הכספי. קורסי הייטק נמשכים בדרך כלל כשנה אחת, ושכר הלימוד הוא בהתאם. שנה שבה לסטודנט מוקנות לסטודנט מיומנויות שיכולות לאפשר לו להתחיל לעבוד בתחום ההייטק. זאת לעומת לימודים ארוכים של שנים לקבלת תואר ראשון, למשל. החיסכון הכספי בא לידי ביטוי גם באפשרות ללמוד חלק מהקורסים מרחוק, זאת אומרת ללא נסיעות מיותרות או הוצאות אחרות שנובעת מיציאה מהבית. הסביבה הביתית היא גם פתרון שלמידה בבית טובה לו יותר מלמידה פרונטלית.  לעתים גם העבודה עצמה לאחר מכן תתאפשר מרחוק או במתכונת היברידית.

קורסי הייטק - אל תישארו מאחור (צילום: pexels)
קורסי הייטק - אל תישארו מאחור (צילום: pexels)

קורסים ייעודיים לתחום ההייטק הם בדרך כלל ממוקדים מאוד, ומטרתם להכשיר את הסטודנט למקצועות ספציפיים מאוד בענף הרחב הזה. לא תמצאו בקורס הזה לימודי תיאוריה רבים מדי, אלא לימודים מעשיים שמכשירים לעבודה.  
ההיצע הרחב של הלימודים מבטיח שרבים ימצאו את עצמם בתחום ההייטק, אם זה בלימודי תכנות, לימודי סייבר וענן, ניהול מערכות מידע, קורס אבטחת מידע, קורס בודקי תוכנה, ניהול מערכות מידע ועוד ועוד. 

הסבה מקצועית להייטק


אם אתם עוסקים בתחום אחר, ואתם מחפשים מקצוע חדש אליו תוכלו לעבור – הייטק הוא התשובה. רבים כבר הבינו שזה לא מאוחר ועשו הסבה לאחד ממקצועות ההייטק, וזאת כדי לשדרג את השכר שלהם או בגל שמאסו בתחומם הקודם. קורסי ההייטק פתחו אפשרויות רבות ושחררו רבים מהפחד שלא ימצאו משהו אחר. וניתן לשלב את זה עם העבודה הנוכחית, כך שאנשים לא צריכים להקריב יותר מדי כדי ללכת ללמוד.

קורסי הייטק - אל תישארו מאחור (צילום: pexels)
קורסי הייטק - אל תישארו מאחור (צילום: pexels)

קורס תכנות


אחד המקצועות שהכי מזוהים עם תחום ההייטק  הוא התכנות. תכנות בשפות שונות כמו שפת C, Java, PHP, HTML הם רק חלק מהשפות שמתכנתים עושים בהן שימוש. השכר בתחום מתגמל בהתאם. חשוב לציין שחלק מקורסי התכנות דורשים ידע מוקדם או מעבר של ראיון/מבחן כלשהו. בוגרי קורסים בתכנות עשויים להתקבל למשרות המיועדות להנדסאי תוכנה או למהנדסי תוכנה, שכן קיימים קווים משיקים, על אף שתחום האחריות והידע של ההנדסאי והמהנדסים רחב יותר בדרך כלל.  

במידה ומצאתם עניין בתחום ההייטק ואתם מעוניינים להמשיך ללימודים אקדמיים או לימודי הנדסאי, תוכלו לעשות זאת ביתר קלות עם הניסיון שהקרוס הקנה לכם. מה גם שחלק ממוסדות הלימוד רואים בקורסי ההייטק יתרון לקבלה ללימודים. 
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים