האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי שיווק שכדאי להכיר

אנשי שיווק ופרסומאים נהנים מביקוש רב. גברים ונשים בעלי שאיפות והכשרה מתאימה יכולים להשתלב במשרדי פרסום, בחברות סושיאל, או לעסוק כפרילנסרים שמפרסמים עסקים קטנים, חברות ומותגים.
וואלה! יורם לימודים |
אנשי שיווק ופרסומאים נהנים מביקוש רב. גברים ונשים בעלי שאיפות והכשרה מתאימה יכולים להשתלב במשרדי פרסום, בחברות סושיאל, להקים עסק בקידום אתרים או לעסוק כפרילנסרים שמפרסמים עסקים קטנים, חברות ומותגים. 

שיווק באמצעות קמפיינים דיגיטליים

אם ברור לכם שאתם רוצים להתמקצע בשיווק בדיגיטל ופחות מעניין אתכם הפרסום באמצעים וותיקים, תוכלו להצטרף ללימודי שיווק תוך מיקוד בקמפיינים דיגיטליים. מנהלים מוצלחים של קמפיינים דיגיטליים שעברו קורס PPC משתלבים בקלות בחברות הייטק או בחברות אחרות, לצד מנהלי מוצרים או מקימים עסק עצמאי. בלימודים מהסוג הזה תלמדו על כתיבה שיווקית, תבינו איך בונים אסטרטגיה דיגיטלית וכיצד למדוד ולשפר רמה של הצלחה עבור קמפיינים דיגיטליים. זה המקום ללמוד מה עושים עם משפך שיווקי, איך משמשים בכלים אנליטיים לשיפור ביצועים ועוד. 

שיווק על ידי קידום אתרים ו-SEO

סוג נוסף של לימודי שיווק מתאים גם הוא למי שרוצה להתרכז בדיגיטל. כאן הדגש הוא במי שרוצה לעסוק בקידום אתרים. הביקוש למקדמי אתרים מוכשרים ולמומחים ב-SEO מטפס בהדרגה. מכיוון שלכל מותג יש נוכחות מקוונת וכמעט לכל בעל עסק יש אתר תדמיתי או אתר מכירות, קידום האתר בעצם משול לשיווק העסק. בקידום אתרים לומדים מגוון רחב של טקטיקות ואסטרטגיות להשגת בולטות לאתר והבאת טרפיק לאתר. כלים של אופטימיזציה של מנועי חיפוש מאפשרים לשפר את הדירוג של העסקים ולהביא שיפור בתוצאות העסקיות. חלק מהקורסים בתחום פונים לבעלי ניסיון או ידע קודם בשיווק ואחרים מתאימים גם לחסרי ניסיון קודם. מלבד פרסומאים או אנשים שרוצים להשתלב בתחום כספקי שירות של קידום אתרים, לימודים מסוג זה מתאימים גם לבעלי עסק שרוצים לקדם בעצמם את האתר ואת הנוכחות הדיגיטלית. 

שיווק, פרסום והתנהגות צרכנים 

לימודים מעמיקים בשיווק ובפרסום יכולים לכלול היבטים חשובים בהתנהגות צרכנים. תחום זה, שמבוסס על מחקרים בכלכלה, בסטטיסטיקה ובפסיכולוגיה, מאפשר להכיר לעומק את הגורמים להתנהגויות של צרכנים. פרסומאים ומשווקים בעלי ידע בתחום הזה יכולים להגיע לתוצאות מצוינות בכל אפיקי הפרסום והשיווק הקיימים כיום. הן בתחום הדיגיטלי והן בפרסום שמחוץ לרשת, כאשר מבינים איך הצרכנים חושבים, קל יודע להגיע אליהם, לשכנע אותם, לגשת אליהם בצורה מיטבית. 

כתיבה שיווקית וקופירייטינג 

כיום יותר מתמיד יש חשיבות ליכולת להתנסח בצורה מרשימה, משכנעת אך גם ממוקדת. לימודי שיווק יכולים להוביל אתכם לקורסים שמתמקדים בכתיבה שיווקית וקופירייטינג. בעלי ידע בתחומים הללו יכולים להשתלב במשרדי פרסום וסושיאל בעלי אורייטציה דיגיטלית ובמקביל גם במשרדי פרסום שפועלים מחוץ לרשת. כתיבה שיווקית יכולה להועיל בכתיבה לקמפיינים דיגיטליים, בכתיבת עמודי נחיתה ובכתיבה לאתרים. קופירייטינג מצוין מבצע היטב כתיבה של עלוני פרסום, סלוגנים לרדיו ולטלוויזיה, באנרים מוצלחים ועוד.  

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים