האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

כל המידע על תואר במשפטים בקריה האקדמית אונו

מתעניינים בלימודי משפטים? הגעתם למקום הנכון. אירחנו את ד"ר ג'ודי ברודר, ראש המרכז למשפט חברתי קליני בקריה האקדמית אונו, שסיפרה לנו מהם לימודי משפטים וכיצד הם עוזרים לנו לעשות הרבה יותר מלנהל הליך משפטי.
יעקב ימסה |
חושבים על לימודי משפטים? 

הקריה האקדמית אונו, המכללה הגדולה ביותר בישראל משלבת לימודים עם המרצים הטובים ביותר מזה השנה השישית לפי סקר התאחדות הסטודנטים הארצית , לימודים תיאורטיים והרבה לימודים מעשיים שיכינו אתכם לעולם האמיתי שמחכה לכם בחוץ, נמצא איתנו ד"ר ג'ודי ברודר שבא לענות על השאלות הכי חשובות.

שלום ד"ר ג'ודי ברודר, אז מה למעשה לומדים הסטודנטים בתואר למשפטים אצלכם בפקולטה?

עולם המשפט מסדיר כל פרט בחיינו, בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם לאו, לפני היולדנו ועד למותנו, אנחנו לומדים משפטים כדי להבין את העולם שבו אנו חיים. העולם סביבנו הוא תוצר של חוקים, תקנות והלכות משפטיות, לימודי המשפטים יעניקו לכם כוח והבנה שישנו לחלוטין את האופן שבו תתנהלו בהמשך החיים (הפרטיים והתעסוקתיים) שלכם – דיני עבודה, זכותינו לקניין, להקים שותפות או חברה, איסור לשון הרע, יחסי הורים-ילדים, ואפילו קיום יחסי מין – הכל מוכתב ע"י חוקים. 

מה הכלים שהסטודנטים שלכם מקבלים?  

לימודי משפטים מקנים לעו"ד סט כלי עבודה משמעותיים: כושר ביטוי בעל-פה ובכתב; מהירות חשיבה, יכולת לנתח ולהגיב מהר למצבים עובדתיים וחברתיים מורכבים; כישורי ניהול מו"מ וגישור; ועוד.

למי מיועד התואר? מי קהל הסטודנטים שלכם?

לכולנו. למי שנמצא היום בשוק העבודה זה משדרג את היכולות שלו, מאפשר לנו להמציא עצמנו מחדש, משפט ותקשורת / ספורט / קניין רוחני / נדל"ן / רפואה / חינוך. למי שזו קריירה ראשונה: משפטים זהו מקצוע אשר פותח בפנינו אין ספור דלתות תעסוקתיות אפשריות – עריכת דין / כח-אדם / תקשורת / פוליטיקה / עסקים / חוקרים.

מה מיוחד בקריה האקדמית אונו?

הסגל, היישומיות בהוראה והתודעה השירותיתו. תואר יקבלו בכל מוסד, באונו הם יקבלו, בנוסף, חוויה לימודית. הסגל מורכב לא רק אנשים שהם שם דבר בתחומם, אלא בראש ובראשונה מהמרצים והמרצות הטובים ביותר, סוחפים, נגישים, מרתקים, מישהו להידמות לו. היישומיות היא נר לרגלינו, אנו מלמדים את עולם המשפט הלכה למעשה, כך הם יוצאים לחייהם המקצועיים עם ניסיון משפטי מוכח, שנרכש במהלך לימודיהם. 

אז לסיכום, אין ספק שתואר ראשון במשפטים בקריה האקדמית אונו הוא החלטה חכמה בצעד ראשון בדרך לקריירה, אז רגע לפני שאתם בוחרים היכן ללמוד, מומלץ שתבדקו היטב – ותעשו את הבחירה הנכונה. 

היכנסו לראיון המלא והשאירו פרטים.

X


כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים