האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

היכולת ללמוד על שוק ההון

הרצון לנהל תיק השקעות נולד מתוך השינויים הרבים שנוצרו בעולם שוק ההון

יורם לימודים |
הרצון לנהל תיק השקעות נולד מתוך השינויים הרבים שנוצרו בעולם שוק ההון. הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת לסחור מכל מקום, להרוויח הכנסה פאסיבית, להשתלב במקומות עבודה אקסלוסיביים ולנהל באופן עצמאי את תיק ההשקעות הפרטי. כל אלה גרמו לרבים להתעניין בלימודי שוק ההון ולפקוד זה אחר זה בתי ספר ומכללות המעניקים ארגז כלים פרקטי ללימודי שוק ההון.
אחת המכללות המובילות בארץ ללימודי שוק ההון היא "מכללת פסגות" המלמדת את תלמידיה מקצוע חדשני לחיים המאפשר להם לעבוד במקומות עבודה נחשקים, או לנהל באופן עצמאי את תיק ההשקעות האישי שלהם. אלפי הבוגרים שכבר למדו בתחום עובדים במגוון מקומות עבודה נחשקים כמו בנקים, בתי השקעות, חברות ביטוח ועוד. 
כדי לאפשר לכם לקבל מידע ראשוני על הקורסים המוצעים בתחום שוק ההון, הבאנו בפניכם את כל המידע הנחוץ על שיטות הלימוד, סוגי הקורסים ומידע כללי על עולם המסחר המאתגר. 

אילו קורסים מציעה מכללת פסגות בעולם שוק ההון?

מכללת פסגות מציעה מגוון קורסים העוסקים בשוק ההון, החל מקורסי יסוד ועד קורסים מתקדמים ללימוד ולהיכרות מעשית עם שוק ההון, ולהבנת האפשרויות הקיימות בשוק. בקורס התלמידים ייהנו משלושה הישגים חשובים: ידע, כלים וניסיון. 
הקורסים המוצעים הם: קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון, קורס מסחר יומי – DAY TRADE, קורס אופציות מורחב, PRO trading – מודלים מתקדמים, קורס ניהול פיננסי – Capital Management ואימון מנטלי לפעילים בשוק ההון. 

מי הם המרצים של המכללה?

המרצים של מכללת פסגות מגיעים מעולם המסחר והם סוחרים בעצמם. ראש תחום שוק ההון במכללת פסגות הוא רועי ראובן שזכה בתואר "מפצח המניות" יחד עם שותפו יניב ארביב. כמו כן, השניים הוציאו לאור את הספר "לאן נעלמו 300%" שנמכר בחנויות הספרים. בנוסף השניים בעלי רשת חללי עבודה משותפים בשם Dogether.
כלל המרצים משלבים ידע עיוני מעמיק עם ניסיון מעשי עשיר במסחר בשוק ההון. 

האם הקורסים מתאימים לאנשים ללא ידע קודם?

בהחלט! לימודי שוק ההון מיועדים עבור כל אדם שמעוניין לרכוש ידע מקצועי שיסייע לו להכיר היטב את שוק ההון ולייצר הכנסה נוספת. במהלך הלימודים ניתן להתמקצע וללמוד את הפרקטיקה של עולם המסחר וכך כל תלמיד יוכל לנהל את השקעותיו הפרטיות, תוך היכרות של כל המוצרים הפיננסיים השונים. 
כחלק מארגז הכלים שהמכללה מעניקה לתלמיד במהלך הכשרתו הוא יוזמן לכנסים מקצועיים בתחום, ישתתף בסדנאות לניהול פיננסי, יקבל תמיכה וליווי על ידי רכזת תחום ייעודית ויתנסה בסימולטור המדמה מסחר בשוק ההון.

מהן שיטות המסחר הנלמדות בקורסים?

במהלך הלימוד במכללת פסגות תוכלו ללמוד מכלול של טכניקות ושיטות מסחר המקובלות בכל רחבי העולם. לכל סוג מסחר יש טכניקות משלו, ולכן אנו מתמקדים בכל קורס בסגנונות מסחר ושיטות מגוונות, על מנת שכל תלמיד יוכל להתנסות ולהכיר את כל השיטות, ולאמץ בתום הלימוד את שיטת המסחר שמתאימה לאופיו. 

האם נדרש סכום ראשוני כדי להתחיל לסחור?

ראשית, לא מומלץ להתחיל לסחור טרם לימוד מעמיק של התחום, כיוון שתוכלו לשלם דמי לימוד יקרים 'בדמות הפסדים'. רק לאחר רכישת ידע, כלים והתנסות מעשית, יהיה עליכם לפתוח תיק מסחר אצל ברוקר מוסמך בלבד. הסכום המינימלי לפתיחת תיק הוא - $3,000. את סכום זה או את חלקו ניתן למשוך בחזרה מתי שתחפצו. 

מהן אפשרויות התעסוקה בתום הלימוד? 

בוגרי הקורסים המגוונים של מכללת פסגות יוכלו להשתלב במגוון מקומות עבודה כמו בתי השקעות, בנקים, חברות פיננסיות או לנהל תיק השקעות באופן פרטי.  
כמו כן, חלק מהבוגרים משתלבים בתפקידי מפתח במכללה וחלקם נעזרים בשיתופי הפעולה שיש למכללה יחד עם חברות השמה בשוק. 

מהו אופי הלימודים במכללת פסגות?

אנשים רבים קוראים עיתונות כלכלית, הם רוצים להבין לעומק את מה שקוראים אך חסרים להם מושגים רבים בהבנה, חלק חשוב הנלמד בקורס. זו הסיבה שמכללת פסגות מאפשרת לתלמידים להבין את המושגים הכלכליים בצורה מקצועית ומעניקה להם ידע כללי חשוב. הקורסים בתחום שוק ההון מאפשרים גם להתנהל כלכלית נכון יותר ולדעת לעבוד מול בנקים, יועצי השקעות וכד'. כך שכל תלמיד מסיים את הקורס עם הבנה מעמיקה יותר וכלים מקצועיים כדי להוציא את העסקה או לקבל את ההחלטה הכלכלית הנכונה ביותר.

מכללת פסגות - חוות דעת. היכן ניתן לראות המלצות של תלמידים?

בחלוף השנים הכשירה מכללת פסגות אלפי תלמידים במגוון קורסים בתחום לימודי שוק ההון. ותחומים נוספים כגון: יזמות נדל"ן, יזמות עסקית ושמאות מקרקעין.

את המלצות התלמידים ניתן למצוא באתר האינטרנט של המכללה, בדף הפייסבוק ובאתרים נוספים. 

לצפייה בגוון הקורסים ובסילבוס של כל קורס, כנסו לאתר שלנו >>>  https://psagot.org/ 


כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים