האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי אילוף כלבים

בעולם בו אנו חיים אין לנו הרבה הזדמנויות שבהן אנחנו יכולים לשלב בין התחביבים שלנו למקצוע מעשי ומפרנס ולחיות ממנו בצורה טובה. כאשר אנו בוחרים ללכת וללמוד קורס מאלפי כלבים אנחנו עושים בדיוק את זה – אנחנו משלבים בין האהבה הגדולה שלנו לכלבים ולבעלי חיים ובין

יורם לימודים | 16-07-2019 12:10:56
לימודי אילוף כלבים זהו תחום מרתק ומהנה מאוד והוא יכול לאפשר לנו לעזור הן לכלבים והן לבעלים שלהם ליהנות מאיכות חיים טובה הרבה יותר ולחזק משמעותית את הקשר של האחד עם השני.

גם אם אנחנו חושבים שאנחנו יודעים כבר הכל על כלבים ועל בעלי חיים, במסגרת קורס אילוף כלבים, אפשר לקבל כלים חדשים רבים שיעשירו את הידע שלנו אודות כלבים ואודות הטיפול בהם. זהו תחום דינמי ומתפתח, והקורס מסתמך על הממצאים החדשים שהם תולדה של מחקרים שנערכים בפסיכולוגיה ופיסיולוגיה של הכלב ובקשר שבין הכלב והאדם.

קורס מאלפי כלבים

בית ספר למאלפי כלבים הוא מקום מיוחד שמחנך ומלמד בני האדם שיש להם רצון לחיות בהרמוניה עם בעלי חיים, כיצד לחיות עם כלבים. במסגרת הלימודים בקורס אילוף כלבים אנו מקבלים את היכולת לעזור לאנשים להסתדר טוב יותר עם הכלב שלהם ולהבין את צרכיו הרבים והמשתנים.

מאלף הכלבים צריך להיות מעורב וללוות את התהליך כבר משלב בחירת הכלב שיתאים ביותר למשפחה או לאדם המאמץ אותו, לעזור בתהליך הקליטה ולסייע במידה ויש לכלב בעיות התנהגות כדי לאפשר חיים הרמוניים משותפים.
כאשר אנו עוזרים למשפחה לחנך את הכלב שלה אנחנו בעצם עוזרים ליהנות מקשר טוב יותר בין בני המשפחה וגם לתקשר בצורה הרבה יותר טובה ומקצועית עם הכלב שלהם. חיים עם כלב לא מחונך יכולים להיות טרחה לא קטנה עבור התא המשפחתי והם עלולים להיות רוויים בעצבים וחוסר נוחות. 


כאשר אנחנו מאלפים או מאמנים את הכלב אנחנו למעשה מלמדים את בני המשפחה שמגדלת אותו איך להתנהג אתו ואיך להורות לו מהי דרך ההתנהגות הנכונה בתוך המסגרת המשפחתית. במהלך הלימודים בקורס מאלפי כלבים לומדים הסטודנטים איך לתקשר בצורה נכונה עם הכלב ואיך ללמד את הבעלים כללים לתקשורת נכונה. לימודי האילוף מצריכים יחסי אנוש טובים ויחס טוב לחיות בכלל ולכלבים בפרט.

מאלף כלבים מקצועי הוא מאלף שמכיר מספר גישות לאימון הכלב ויודע לשלב ביניהן בהתאם למצב ואופי של כל הכלב ושל הבעלים שלו.

קורס נוסף שיכול לעניין את מי שאוהבים לעבוד עם כלבים ויכול להוות השלמה למאלף המקצועי הוא לימודי ספרות כלבים. 
במרכז הרב תחומי לאילוף כלבים וכלבנות, מאי דוג קולג', יכולים הסטודנטים לרכוש מקצוע מעולה שיהיה להם כיף לעבוד בו לאורך שנים רבות וגם להתפרנס ממשהו שהם באמת אוהבים. 

נשמע מעניין? רוצים לשמוע עוד על קורס אילוף כלבים? לחצו על הקישור ותקבלו את כל הפרטים –
https://www.my-dog.co.il/dogschool/training/


כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי