האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הגיית אנגלית

ללמוד איך לבטא מילים באנגלית נכונה הוא חלק חשוב של לימוד השפה, אבל ההגייה באנגלית יכול להיות די קשה. מה ניתן לעשות כדי לשפר אותה?

יורם לימודים | 06-06-2019 10:50:08
שים את ההגייה בראש סדר העדיפויות
הדרך הטובה ביותר והקלה ביותר ללמוד כיצד לבטא מילים באנגלית נכונה היא לשמוע מילה חדשה ולתרגל איך להגיד את זה לפני שאתה רואה כיצד היא כתובה. הסיבה לכך היא שהאיות של מילים רבות באנגלית הוא לעתים קרובות שונה מאיך שאנחנו מבטאים אותן, כך שאתה מסתכן בטעויות אם הדבר הראשון שאתה עושה הוא רואה כיצד המילה כתובה. אצלנו בוולסטריט אנו נותנים דגש על הנושא דרך שיעורי המולטימדיה בהם אתה מקשיב וחוזר על המילים לפני שאתה רואה כיצד הן כתובות, בדיוק כמו שתינוקות עושים כאשר הם לומדים לדבר את שפת האם שלהם.

הגהה שונה של אותיות
אולי אתה יודע איך לומר את האלפבית באנגלית, וזה מאוד שימושי עבור איות מילים. עם זאת, כאשר אנו מדברים, ההגייה של המילה כתובה יכולה להשתנות בהרבה ממילה למילה. לדוגמה, 'א' ב 'חתול' שונה מ 'א' ב 'יום'. יש גם אותיות המבוטאות במיקומים מסוימים של מילה ולא מבוטאות במיקומים אחרים. לדוגמה, האות 'r' מודגשת בתחילת המילה (כמו ב 'אדום'), אבל לא מבוטא אם זה האות האחרונה (כמו במילה 'מים'). אז יש לשים לב ולדעת לשנות את ההגייה של אותיות על פי המילה.
וולסטריט

לרשום את ההגייה של מילים חדשות
אם אתה כותב לעצמך מילים חדשות, חשוב שתציין כיצד מבטאים אותן. דרך טובה באמת לעשות זאת היא באמצעות פונטיקה. Phonetics הם קבוצה של סמלים המייצגים את כל הצלילים השונים המשמשים באנגלית. אתה יכול למצוא רשימה של פונטיקה עם דוגמאות בכל מילון אנגלי. ברגע שלמדת פונטיקה, בכל פעם שאתה פוגש מילה חדשה אתה יכול להתייחס לאיות הפונטי שנכתב על ידה. עוד אופציה נהדרת של מילונים מקוונים היא שאתה יכול ללחוץ על סמל הדובר ולהקשיב להגייה.

אנגלית אמריקאית ואנגלית בריטית
האופן שבו המילים מבוטאות יכול להשתנות במידה רבה ברחבי העולם, מארה"ב עד אנגליה ואוסטרליה, וכמובן במדינות אחרות שבהן אנגלית היא השפה השנייה. בוול סטריט אנגלית אתה יכול להתרגל ולשמוע אנגלית במבטאים שונים מה שמאוד חשוב ועוזר לתקשורת בטוחה הן במסגרת העבודה והן במסגרת של נסיעות.
כדאי להשקיע בלימוד אנגלית! זה ייתן לך סיפוק אישי, אתה תידרש על ידי חברות חשובות, ותהנה מיתרון תעסוקתי גדול.
אל תשאר מאחור! עמוד בקצב של העולם העסקי המודרני! היכנס עכשיו לwall Street  !

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים