האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לומדים מהבית: מסלול מקוון חדשני בניו מדיה ואקטיביזם פוליטי

המהפכה האקדמית עולה שלב: האוניברסיטה הפתוחה מציעה תכנית מלאה לתואר ראשון מקוון, שמאפשרת לכם ללמוד את כל הקורסים בתואר מכל מקום שתרצו. התואר מוצע במסגרת תואר ראשון במדע המדינה ותקשורת, במסלול התמחות במדיה חברתית ואקטיביזם פוליטי. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת

יורם לימודים |
האוניברסיטה הפתוחה מובילה את האוניברסיטאות בישראל בכל הקשור לשימוש בטכנולוגיות למידה חדשניות. אחרי שבמשך שנים הציעה קורסים מקוונים, השיקה האוניברסיטה בשנה שעברה מסלול לימודים ראשון שניתן להשלים בו תואר שלם מבלי להגיע לקמפוס: תואר ראשון בתכנית המבוקשת במדעי המדינה, יחסים בינלאומיים ותקשורת – במסלול ניו מדיה ואקטיביזם פוליטי. התכנית החדשה מאפשרת לכם לשלב את הלימודים במסלול החיים שלכם, וללמוד בכל מקום. 

תואר אקדמי מקוון, יש יותר טוב מזה? (צילום: shutterstock)

ללמוד על הרשת, דרך הרשת

הרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו – וגם מחיינו הפוליטיים. אנחנו עוקבים כל העת אחרי פעילותם של פוליטיקאים ברשתות החברתיות ויכולים להשתתף במחאות פוליטיות וחברתיות באינטרנט, המשפיעות לעתים רבות על העולם שמחוץ לרשת. המסלול המקוון החדש מציע לסטודנטים להתחבר לתחום מרתק ורלוונטי במיוחד: יחסי הגומלין בין האינטרנט והמדיה החברתית לפעילות פוליטית, הן של פוליטיקאים והם של פעילים וארגונים חברתיים פוליטיים. 

בין היתר, תוכלו ללמוד בתכנית על השפעת הניו מדיה על השיח הפוליטי, על התפקיד שמילאה רשת האינטרנט בתהליכים פוליטיים חשובים כגון ה"אביב הערבי", ואיך מושפעות ממשלות מהשיח הפוליטי המתנהל באינטרנט. באמצעות מעבדת המדיה של האוניברסיטה הפתוחה תוכלו לחקור ולבדוק, למשל, על מה באמת מדברים הפוליטיקאים ברשתות החברתיות. התכנית כוללת מספר קורסים שפותחו במיוחד עבור מסלול זה וכן סדנה הכוללת התנסות מעשית ברשת. 

תוכלו ללמוד מכל מקום ובכל זמן שאתם רק רוצים  (צילום: shutterstock)

תואר שלם שנלמד באופן מקוון

בכל הקורסים יתקיימו שיעורים דיגיטליים אינטראקטיביים באמצעות טכנולוגיות חדשניות להוראה מרחוק, שיאפשרו לכם להיות בשיעור בכל מקום שבו תהיו. זאת בנוסף לחומרי הלימוד המקוריים שפותחו באוניברסיטה הפתוחה ויישלחו אליכם לפני תחילת הלימודים; ולאתרי הקורסים הכוללים שיעורים מצולמים וחומרי לימוד שתוכלו לצפות בהם בכל זמן, מכל מחשב או מכשיר נייד.

אל דאגה: לימוד מרחוק לא אומר שאתם לומדים לבד. הלימודים מתקיימים במסגרת תוכנית מובנית של קורסים, כך שמתחילת התואר ועד סופו תלמדו בקבוצת לימוד עם אותם הסטודנטים שעושים מסלול לימודים דומה לשלכם. לכל סטודנט בתכנית יש מנחה אישי קבוע, אשר ילווה אותו במהלך התואר, יעקוב אחר התקדמותו ויעניק לו ייעוץ שוטף לגבי תכנון הלימודים או יפנה אותו לגורם המתאים באוניברסיטה. מעבר לכך, אתרי הקורסים מהווים סביבת לימודים לכל דבר, שבה תוכלו לפגוש את החברים לתואר ואת המנחים שלכם, להתייעץ וללמוד יחד. 

הצטרפו להצלחה

בעקבות הצלחת השנה הראשונה של התכנית, נפתחה כעת ההרשמה לשנת הלימודים הבאה. אל תפספסו את ההזדמנות ללמוד תחום חדשני, במסלול המקוון המלא הראשון בישראל. 

לפרטים נוספים הקליקו פה

הדרך הנכונה לעשות תואר היום (צילום: shutterstock)

מה אתם חושבים על לימודי תואר מקוון? רשמו לנו כאן בתגובות או בדף הפייסבוק של יורם לימודים
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים