האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

גילה גמליאל נמצאת שוב במרכז שערורייה חדשה

החשדות : גמליאל יזמה מהלך בו יועברו מאותו אלפי שקלים מכספי סטודנטים לחברה פרטית שהפיקה את אירועי יום הסטודנט

| 11-12-2002 11:06:00

תחקירני גלי צה"ל ממשיכים בהעלאת חשדות נגד גילה גמליאל, יו"ר התאחדות הסטודנטים בהווה וחברת כנסת בעתיד.
יחידת ההונאה של מחוז הדרום במשטרה בודקת חשדות, כי בזמן כהונתה של גמליאל כיושבת ראש אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון, היא יזמה מהלך בו יועברו מאותו אלפי שקלים מכספי סטודנטים לחברה פרטית "פורום רוקסטור" שהפיקה את ארועי יום הסטודנט. הכסף הועבר למרות שחוזה שנחתם בין שני הצדדים קובע כי אין סיבה לתשלום.
עורך הדין של האגודה נתן חוות דעת הקובעת שיש להעביר את הכסף, בשל מכלול השיקולים, ולאו דווקא על סמך הכתוב בחוזה. מהתחקיר עולה עוד, כי שני משרדי רואי חשבון נפרדים, גילו, לכאורה, אי-סדרים כספיים בהתנהלות הגוף הכלכלי של אגודת הסטודנטים בבאר-שבע בזמן כהונתה של גמליאל, כך מסרו גורמים המעורבים בפרשה. לאחר שאחד ממשרדי רואי החשבון גילה את הליקויים הפסיקה גמליאל את עבודת המשרד ופנתה למשרד השני, שגם הוא גילה אי סדרים.

גמליאל מסרה בתגובה ש"אין בדברים כל אמת, וכי מדובר בעלילה חסרת בסיס, אשר אין מאחוריה כלום".
דובר התאחדות הסטודנטים, משה ענבר, אומר כי " גילה גמליאל יו"ר התאחדות הסטודנטים זוכה לתמיכה גורפת מצד נציגי הסטודנטים".

משיחות שקיימנו עם סטודנטים באוניברסיטה ועם כאלו שעבדו באגודה בזמן כהונתה של גמליאל נשמעות יותר יותר קריאות: "אמרנו לכם".חלקם טענו שהם התריעו בזמנו על מנהל לא תקין, בעיות באיתור כספים , אך זכו ללגלוג ונסיונות הפחדה מצד תומכיה של גמליאל.
אחד הסטודנטים אמר אף כי" גם היום מתנהלים דברים שאינם תקינים באגודה בראשה עומד שגיב אסולין ממקורביה המאד נאמנים של גמליאל".

יו"ר התאגדות הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון, שגיב אסולין, "מדובר בערבוביה של פרטים שקריים, מעוותים ולא נכונים שכל מטרתם לרדוף את גילה גמליאל רדיפה אישית. גילה הנהיגה במשך 3 שנים את ציבור הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון ללא טענות ולשביעות רצונם של הסטודנטים. מעניין, כי רק לאחר שנבחרה למקום ה-11 ברשימת הליכוד לכנסת עולות טענות שקריות שבינם ובין המציאות אין קשר".

"חשוב לציין, מוסיף אסולין,מלעיז קיקיוני שדיבר הבוקר בגלי צה"ל התמודד מול גמליאל לתפקיד יושב ראש האגודה ונחל כישלון חרוץ ומוחלט".

גילה גמליאל
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי