האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

רב קו אונליין מציגים: כך תגיעו לקמפוס במהירות

זה נגיש, קל, מתקדם ומתאים לרוח התקופה, שירות רב-קו אונליין זוכה פרס 'מוצר השנה' לשנת 2017 בקטגוריית קניה באמצעות הסמארטפון, מבטיח לעשות את שנת הלימודים הקרובה לקלה יותר עבור הסטודנטים

יורם לימודים | 03-10-2017 10:44:00

כל סטודנט חדש מכיר את העומס המאפיין את תחילת שנת הלימודים. שנת הלימודים הקרובה עומדת להיות שונה, תשכחו מהתורים המייגעים וקבלו את השירות שיעשה לכם חיים קלים. התחבורה הציבורית עוברת מהפכה דיגיטלית ומשיקה את רב-קו אונליין - שירות המאפשר לטעון את פרופיל הסטודנט בכרטיס הרב-קו מהמחשב או מהסמארטפון מבלי להגיע לעמדת השירות.

רב קו אונליין השירות שיעשה לכם חיים קלים
רב קו אונליין השירות שיעשה לכם חיים קלים

רב-קו אונליין מביאה בשורה לציבור הנוסעים בתחבורה הציבורית ומאפשרת ביצוע פעולות רבות אונליין, פעולות אשר הצריכו עד לאחרונה הגעה פיזית לעמדות השירות ומכונות טעינה. פעולות אלו כגון רכישת כרטיסים, עדכון פרופיל סטודנט, ושחרור יתרות ניתן לבצע כעת באפליקציה, באתר האינטרנט ובעמדות שירות עצמי הפרוסות ברחבי הארץ.

לא מובן למה זה קרה רק עכשיו, אבל בשורה התחתונה - זה כאן וזו בשורה של ממש לכלל האוכלוסייה ובעיקר לסטודנטים המתניידים בתחבורה הציבורית באופן קבוע.

הסוף לתורים: משנים את כללי המשחק
למה השירות החדש מהווה שינוי משמעותי עבור הסטודנט? לכול סטודנט מגיעה הנחה בתחבורה ציבורית, אך רבים נמנעים מלממש אותה שכן הדבר צורך מהם זמן רב. תהליך טעינת הפרופיל לסטודנט שהיה כרוך עד עכשיו בעמידה מייגעת בתורים ארוכים הפך לקל, פשוט וידידותי למשתמש.

טעינת פרופיל סטודנט מהמחשב בקלות
טעינת פרופיל סטודנט מהמחשב בקלות

רב-קו אונליין: איך עושים את זה?
השירות ניתן לסטודנטים, כל סטודנט שזכאי להנחה יכול להירשם לשירות רב-קו אונליין. לאחר ההרשמה, עליו לסרוק את כרטיס הרב-קו באתר או בסמארטפון ולעקוב אחר ההוראות לטעינת פרופיל הסטודנט.

המסמכים שעליו לצרף הינם אישור לימודים, תעודת סטודנט משנת הלימודים הנוכחית או מהשנה הקודמת ותעודה מזהה.

עשרות אלפי סטודנטים שמתכוננים לשנה הקרובה כבר הגישו בקשות לזכאות דרך רב-קו אונליין, במסגרת השקת השירות, הצפי הוא כי בשנת הלימודים הקרובה יגישו רוב הסטודנטים בקשות אלו באינטרנט, אנחנו כמובן נמשיך לעקוב אחר החידושים ולעדכן.

לפרטים נוספים לחצו כאן

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים