האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איך משיגים עבודה מבוקשת בתחום משאבי אנוש?

חולמים לעבוד בחברות המובילות בישראל בתפקידים מבוקשים? תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ניהול משאבי אנוש יכול לפתוח לכם את הדלת למקצועות נחשקים ומשמעותיים, בואו לגלות איך זה קורה

04-09-2016 19:02:00

כשיש כל כך הרבה תארים מבוקשים קשה לבחור איזה מביניהם הוא הנכון בשבילכם, אבל כשיש תואר שמשלב שני תחומים נחשקים הבחירה נעשית קלה יותר. הקריה האקדמית אונו מציעה לסטודנטים תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בניהול משאבי אנוש, תוכנית לימודים בת שלוש שנים המשלבת ניסיון מעשי, ומעניקה לסטודנטים כלים ייחודיים שיעזרו להם להשתלב בחברות המובילות בישראל.

להשתלב בחברות המובילות בישראל, תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ניהול משאבי אנוש
להשתלב בחברות המובילות בישראל, תואר ראשון במנהל עסקים במסלול ניהול משאבי אנוש

הכשרה מעשית כבר בזמן התואר
יש הרבה סטודנטים שבוחרים ללמוד מנהל עסקים, אבל לא כולם זוכים להיכנס למסלול ניהול משאבי אנוש. מדובר במסלול ייחודי של הקריה האקדמית אונו אשר מכשיר סטודנטים לתפקידים מעשיים בתחום משאבי האנוש, תוך מתן ידע קריטי להבנת העולם העסקי כך שבוגרי ההתמחות יוכלו להשתלב בכל ארגון.

"מי שמסיים את התואר הזה יודע לדבר בשפה הארגונית והעסקית בתחום כי לומדים שם את כל התכנים הרלוונטיים. לומדים מימון, חשבונאות, מערכות מידע, כלכלה ואת כל הדיסציפלינות, דבר המאפשר לדבר עם כל גורם בארגון בגובה העיניים ולהיות שותף אסטרטג", מסביר ד"ר בועז שליט, ראש התוכנית לניהול משאבי אנוש בקריה האקדמית אונו.

תחום משאבי אנוש הוא תחום רחב ומלא באחריות, כאשר הקורסים הנלמדים במסגרת התואר חושפים את הסטודנטים בפני קשת רחבה של נושאים. "למנהל משאבי אנוש יש אחריות על כל תהליך האיתור מיום הגיוס של המועמד, ואת זה לומדים אצלנו. גם איך לפתח מערכת הערכת עובד לומדים, איך לפתח מערכת תגמול שתהיה הוגנת גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ, איך לפתח תוכניות למנהלי הדרכה", נותן שליט דוגמאות ואומר, "את כל זה לומדים במסגרת התואר".

מדברים במספרים: כמה מרוויחים ובמה עוסקים?
אחד הדברים החשובים בתואר ראשון במנהל עסקים במסלול ניהול משאבי אנוש, זה להכשיר את הסטודנטים כבר בזמן התואר. בכל שנת לימודים עוברים הסטודנטים שתי הסמכות כך שיוכלו להשתלב בקלות בשוק העבודה. "סטודנטים שלומדים אצלנו עוברים הסמכה מעשית עם חברת אדם מילוא וחברת לוטם", אומר שליט וממשיך, "כלומר עכשיו הם יכולים כבר לעשות את התפקיד הזה, ואני יכול לומר שכבר יש סטודנטים שגויסו".

סטודנטים שמחזיקים בתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות ניהול משאבי אנוש, יכולים לחפש עבודה בכל ארגון המחזיק מחלקה של משאבי אנוש. התפקידים ההתחלתיים הם רכז גיוס, ניהול הדרכה, פיתוח הדרכה וכן הלאה, כאשר משם אפשר להתקדם לתפקידים בכירים יותר.

"אפשר להגיע עד לתפקיד של סמנכ"ל משאבי אנוש, ואם מוכשרים בניהול אז גם מנכ"ל", אומר שליט ומוסיף, "מי שמתעניין בניהול ורוצה לפתח קריירה ניהולית אז זה תואר שמתאים לו מכיוון שלומדים הרבה ניהול, יש הרבה אלמנטים של ניהול והבנה של תהליכים". המשכורות בשוק העבודה בתחום מתחילות משכר בסיס, אך למי שיגיע לתפקיד בכיר יוכל ליהנות ממשכורת גבוהה, "אם אתה סמנכ"ל בכיר אתה יכול להרוויח בין 40-50 אלף שקלים", מציין שליט.

להתקדם ולהצליח בתחום משאבי אנוש
להתקדם ולהצליח בתחום משאבי אנוש

רוצים להיות מעודכנים בכל מה שקורה בעולם הסטודנטים? היכנסו לעמוד הפייסבוק של יורם לימודים ותדעו לפני כולם

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים