האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תואר ראשון - הוראת הביולוגיה

02-07-2013 10:13:00

לימודי ההתמחות מבוססים על המדעים בכלל ועל לימודי ביולוגיה בפרט, והם מאפשרים לסטודנטים לרכוש כלים להתבוננות בעולם ולהבנת התופעות הקשורות לעולם היצורים החיים. לימודי ביולוגיה כרוכים גם ביישום ידע מתחומי הכימיה והפיזיקה. הלימודים מתקיימים בחלקם במעבדות חדשניות ומשוכללות בהם נערכים ניסויים מרתקים. בנוסף נעשה שימוש בדגמים, שלדים ופוחלצים ייחודיים.

לאורך כל שנות לימודי הוראת הביולוגיה מתקיימים סיורים ברחבי הארץ, בהדרכתם של זואולוג ובוטנאי מסגל המכללה. לימודי ביולוגיה מסייעים לפיתוח יחס חיובי לנוף הארץ, לחי ולצומח שבה ולטבע בכלל, ומאפשרים ללומד להכיר ולהבין את מעמדו ואחריותו של האדם בשמירת ערכי הטבע.

התכנית ללימודי ביולוגיה מכשירה מורים המבטאים רגישות אתית וחברתית, מחנכים המעורבים חברתית בחיי בית הספר ובקהילה, מורים שיוכלו להכין את תלמידיהם להשתתפות פעילה ושוויונית בחברה דמוקרטית. לימודי ההוראה מתקיימים בבתי הספר עצמם, תוך כדי התנסות מעשית בהוראה ותוך כדי הכרות מעמיקה עם תרבות בית הספר.

במסגרת זו מגשימים הסטודנטים רעיונות חינוכיים שעליהם חלמו, לדוגמא: ימי שיא בבית הספר בנושאים כגון בריאות, איכות הסביבה או דילמות בתורשה, ימים מקוונים ומגוון של שילובי מחשב בהוראה, סיורים להכרת הסביבה הקרובה של בית הספר, הדרכת תלמידים מתעניינים בעבודות חקר ועוד.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי