האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

עיריית לוד תקים מוסד אקדמי בעיר

מכרז חדש שפרסמה עיריית לוד קורא למוסדות ההשכלה הגבוהה בישראל להציע עצמן, כמפעילות מוסד השכלה על תיכונית בעיר

אחינועם מזרחי | 31-12-2012 17:10:00

מכרז חדש, שמפרסמת עיריית לוד, מזמין מוסדות אקדמיים מוכרים להשכלה גבוהה (אוניברסיטאות ומכללות), מכללות מקצועיות, מכללות טכנולוגיות ומכללות להשכלה על תיכונית, להציע הצעות להפעיל מוסד להשכלה על תיכונית בעיר. תקופת ההתקשרות הינה ל- 10 שנים ממועד חתימת החוזה עם הזוכה.

העירייה מייעדת הקמת המוסד האקדמי במבנה קיים, הנמצא בחזקת עיריית לוד, ברחוב החשמונאים בעיר. הדרישות מצד העירייה, הן למוסדות בעלי ותק של שלוש שנים לפחות בהפעלת מוסד להשכלה על תיכונית, בעלי איתנות פיננסית כלכלית, ושבהם לומדים 500 סטודנטים לפחות.

העירייה מאפשרת את השתתפותם של "ארגונים, מוסדות, מלכ"רים (מוסדות ללא כוונת רווח), שותפויות רשומות, תאגידים הרשומים כדין בישראל וגופים נוספים" במרכז, אך מצהירה כי תינתן עדיפות למוסד אקדמי, המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה.

כמו כן, תתחשב העירייה במספר תוכניות הלימוד המוצעות על ידי הפונה למכרז. הגוף שעתיד לזכות במכרז מתחייב להפעיל מוסד לימודים על תיכוני בעיר לתקופה של עשר שנים, ממועד חתימת החוזה.

על פי הנחיות המכרז, ניתן יהיה לגשת אליו החל מתאריך ה- 27.12.2012, ולא יאוחר מה- 29.01.2013, בשעה 12:00, אחרת פניית הארגונים תיפסל.

השכלה גבוהה גם בלוד (צ' - shutterstock)
השכלה גבוהה גם בלוד (צ' - shutterstock)
מחפשים מענה נוסף לסטודנטים (צ' - shutterstock)
מחפשים מענה נוסף לסטודנטים (צ' - shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי