האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש נובמבר

החודש מאופיין בקשרים חברתיים. הן עבור אלו מביניכם שעומדים להתפוצץ ולהילחם והן עבור אלו שדווקא הולכים לרקום וליצור לעצמם מעגלים חדשים. הכל מפי האסטרולוגית קרני צור

קרני צור | 01-11-2011 14:27:00

מזל עקרב 24/10 - 21/11
זמן יום ההולדת נושא עימו את הברכות שלו: השמש מטעינה אתכם באנרגיה רבה אשר תספיק לכם לכל השנה הקרובה ותאפשר לכם למקד את השאיפות ואת הרצונות שלכם. זהו זמן מצוין להכנת רשימת יעדים לשנה הקרובה. מרקיורי במזל שלכם הופך אתכם לקלילים וחברותיים יותר מהרגיל ויתכן אפילו שתצאו מן המאורה שלכם כדי לחגוג את יום ההולדת עם חברים. וונוס, אלת הרגש והאהבה נמצאת אף היא במזל שלכם ומברכת אתכם בחן ויופי.

מזל קשת 22/11 - 21/12
המעבר של השמש למזל עקרב משפיע עליכם הקשתים בצורה בעייתית. אתם אוהבים חופש, מרחבים והתפשטות החוצה, ודווקא בזמן הזה אתם תרגישו החודש יותר ויותר מכונסים, רדומים ומופנמים. נראה שהאופטימיות שבדרך כלל מלווה אתכם עוזבת לפרק זמן מסוים. הסינדרום הזה ידוע והוא קורה תמיד חודש לפני יום ההולדת. אפשר לתאר את הזמן הזה כמעין התכנסות אל תוך גולם. זמן של נסיגה ושקט המאפשרים למעשה את הצמיחה אל השלב הבא.

אל תהיו מודאגים אם תרגישו מרוחקים או מנותקים, או אם ייקח לכם זמן רב יותר מן הרגיל להבין או להרגיש דברים. מוטב שלא תנסו לחשוב יותר מדי או להתמקד יותר מדי. פשוט קחו הפסקה. הדברים יתבהרו ויסתדרו עד יום ההולדת שלכם.

מזל גדי 22/12 - 20/1
אחד הדברים המאפיינים את הזמן הזה הוא שאתם יוצאים מן התלם השגרתי והרגיל שלכם. החשיבה הסטנדרטית שלכם פונה לאפיקים חדשים, ומשהו בכם יוצא מן הקופסא. זה דבר יוצא דופן ביותר עבור הגדיים אשר חיים לרוב בזרם הקונבנציונאלי. תחושה של חופש ושמחה עומדת למלא אתכם, כשיש לה מטרה גבוהה יותר מאושר רגעי.

בתקופה הקרובה אתם עתידים לפתח מודעות גבוהה אשר תעזור לכם להתחבר ליעוד שלכם. הזמנים המיוחדים שבפתח מאפשרים לכם להתקשר רגשית ומנטאלית ליותר אנשים ובכך לעזור לעצמכם במסע ההתרחבות שלכם, וגם להם – בכך שתגעו בהם באופן שהוא משמעותי לחייהם.

מזל דלי 21/1 - 18/2
זמן אינטנסיבי לפניכם. אנרגיה רבה מאוד ממלאת אתכם ודוחקת בכם לפעולה וליציאה אל העולם ומצד שני עם הכניסה של השמש אל מזל עקרב אתם בפירוש לא במיטבכם. הרגשות שלכם תוססים, החשיבה לא ממש בהירה. אתם אפילו לא יודעים מה בדיוק אתם רוצים ולאן בדיוק אתם מכוונים את ספינת חייכם.

גם זירת העבודה דורשת את מלוא תשומת הלב שלכם ואפילו ממלאת את חייכם גם מעבר לשעות הרגילות. מדובר בשעת מבחן רצינית בה שליטה עצמית ואיפוק חשובים ביותר. זו שעה שבה קל להתפרץ ולהתפוצץ, אולם בהחלט לא מומלץ לעשות זאת. דווקא עכשיו, יש ערך רב למציאת העקרונות והסטנדרטים בהם אתם דבקים, ולשימוש בכוח שלכם כדי לפעול בצורה יעילה במקום להתפרץ ולהתפוצץ.

מזל דגים 19/2 - 20/3
המעבר של השמש אל מזל עקרב, שהוא מזל מים כמוכם ולכן הרמוני אליכם, מטיב עימכם. בבת אחת ההרגשה שלכם משתפרת, אתם חוזרים למצב של אופטימיות, קורנים יותר, חברותיים יותר ונעימים יותר אל הסובבים אתכם. גם הבריאות שלכם במיטבה. וכאשר אתם מחייכים אל העולם – כמובן שהעולם מחייך בחזרה.

דגש גדול מושם עתה על קשרים חברתיים, אולי זה השיעור הגדול של כל השנה הזו. משהו בנסיגתו של יופיטר, אחד משליטי המזל שלכם, מבית התקשורת שלכם מאפשר לכם בצורה מוזרה לאבד רסן פנימי ואולי לשחרר מעט מן הביישנות האופיינית שלכם, ודווקא זה מיטיב עם היכולת שלכם לקשור קשרים ולהגדיל את מעגל החברים שלכם.

מזל טלה 21/3 - 20/4
הימצאותה של השמש, כמו גם מרקיורי וונוס במזל עקרב מביאים לכם חודש מאוד מופנם ומכונס וזה יוצר אצלכם, הטלאים התוססים, מצב יוצא דופן של שקט והתבוננות פנימית. אתם לא תהיו "עצמכם" החודש – פחות ספונטאניים, פחות מוחצנים. המחשבות והרגשות נמצאים עמוק בפנים וקשה להוציא אותם החוצה. אפשר אפילו לומר שהאמביציה הרגילה שלכם איננה. זה יכול להיראות כמו זמן של ניתוק או ריחוק אך למעשה זהו זמן טוב לתהליכים רוחניים, להתבוננות פנימית ולהתכנסות.

יש לציין כי למרות התקופה המכונסת העומדת בפניכם בכל החודש הקרוב, יכולת העשייה שלכם לא נפגמת ואתם יכולים להמשיך במרץ עם הפרויקטים שלכם, כל עוד הם לא דורשים הרבה מגע עם אנשים אחרים.

מזל שור 21/4 - 20/5
מזל עקרב, מזל החודש, הוא המזל הנגדי לכם במפה האסטרולוגית וזה אומר ששלושת גרמי השמיים אשר נמצאים שם עכשיו (השמש, מרקיורי וונוס) עומדים עתה בדיוק ממול למזל שלכם מה שיוצר אינטנסיביות עצומה. גם יופיטר שנמצא עדיין במזל שלכם, מעצים ומגדיל כל דבר ובכך גם מעצים את השפעתם של שלושת גרמי השמיים. צפויה לכם תקופה מאוד טעונה, עמוסה ואינטנסיבית בכל החודש הקרוב. לא תוכלו שלא לחוש את האנרגיה העצומה המטעינה אתכם. לטוב ולרע הכוחות שלכם יהיו עצומים והעוצמות שלכם רבות. כל דבר יראה ענק וסביר להניח שהרבה דברים יצאו מפרופורציות.

במצב שכזה חשוב מאוד לדעת כיצד לנווט את האנרגיה העצומה שמגיעה אליכם. כמות כזו של אנרגיה יכולה ליצור בקלות פיצוצים והתפרצויות אם לא יודעים כיצד להשתמש בה, וה"נמענים" העיקריים להתפרצויות האלה עשויים להיות דווקא בני הזוג, אבל לא רק. זה זמן שבו אפשר בקלות לעשות נזק לחברים ולאנשים שאתם אוהבים. דווקא בזמן זה חשוב מאוד לדעת להשתמש באנרגיה הרבה הזו בחכמה – לבטא ברכות את הרגשות שלכם ולוודא שהפעולות שלכם תואמות את השאיפות והרצונות שלכם.

מזל תאומים 21/5 - 21/6
השמש בעקרב שמה למולכם את ההיבט הפרקטי והענייני. סידורים, סידורים ועוד סידורים – זה מה שיאפיין את כל החודש הקרוב. גם מרקיורי, הכוכב השליט של המזל שלכם, נמצא בעקרב והוא מסייע לתקתק את כל אותם סידורים בצורה זריזה ויעילה.

וונוס שנמצאת אף היא בעקרב אינה מבשרת טובות בנושא הרומנטיקה. נראה שתעדיפו לעשות קניות בסופר וללכת לבנק מאשר לצאת או להתגפף. נושאי השיווק והפרסום ממשיכים להיות על הפרק, עוד מן החודש שעבר, וגם עולם החברים מאוד תוסס. מומלץ החודש להיות ערניים לנושא הבריאות ולטפל במה שעולה על הפרק.

מזל סרטן 22/6 - 22/7
המעבר של השמש אל מזל עקרב הוא מעבר חיובי ביותר עבורכם ומסיים חודש לא פשוט. מזל עקרב, מזל החודש, הוא מזל מים כמוכם, ולכן הרמוני ומיטיב עימכם. גם כוכב מרקיורי שאחראי על החשיבה, התקשורת והחברים, וונוס שאחראית על הרגשות והאהבה, נמצאים בהרמוניה אליכם, והחגיגה שלמה. אתם מרגישים שאתם יכולים להביא את עצמכם לידי ביטוי. אתם סוף סוף יכולים לתת לעצמכם זמן להתעסק בדברים שאתם אוהבים. זה הזמן לקריאה של ספר טוב, בילוי נהדר עם חברים, או אהבה גדולה וסוערת.

מזל אריה 23/7 - 22/8
כבר כחודש וחצי אתם מושפעים מנוכחותו של מארס, כוכב המלחמה והעשייה. לעתים הוא היטיב עימכם עם מרץ שאפשר לכם לפרוץ החוצה עם פרויקטים שונים ולפעמים הפעים את דמכם בקצב של מלחמה ויצר תסיסות והתפרצויות. נראה שכבר כמעט התחלתם להכיר אותו, אבל עכשיו מגיע המבחן האמיתי. השמש שעוברת למזל עקרב מכניסה אתכם לתקופה לא פשוטה וסוערת. הרגשות שלכם עשויים להיות סוערים, המחשבה לא בהירה. נראה שלא ממש ברור אפילו לכם מה באמת אתם רוצים.

בזמן הקיצוני הזה נמצא ברקע מארס שכל הזמן מדרבן אתכם להתפרץ, לכעוס ולהיכנס למלחמה עם מישהו. דווקא בזמן הזה, כשהכי קל להיכנע להתפרצויות, צריך ללמוד כיצד להשתלט על האנרגיה הזו ולנתב אותה לעשייה במקום לפיצוצים. אם תצליחו במבחן בזמן הזה תגלו שאחיזתו של מארס הלוחמני מחייכם הולכת ומשתחררת.

מזל בתולה 23/8 - 22/9
מרקיורי, שליט המזל שלכם, נמצא בבית התקשורת שלכם. אתם כבר חשים את זה זמן מה: שעולם החברים מתחיל סופסוף לתסוס, שיש יותר שיחות, יותר זרימה של חברים, שהקשרים עם אנשים אחרים הופכים להיות קלילים ונינוחים. עכשיו עם הכניסה של השמש לבית התקשורת שלכם, אתם מוצאים את עצמכם פתוחים הרבה יותר ומוקפים ביותר חברים מאי פעם. זו בהחלט תחושה טובה של חיי חברה תוססים ומהנים, שמוציאים אתכם מבדידותכם ומאפשרת לכם להרחיב את מעגל החברים. גם כל מה שקשור לשיווק, פרסום, תקשורת ויחסי ציבור יצליח בכל החודש הקרוב.

מזל מאזניים 23/9 - 23/10
האינטנסיביות של החודש הקודם הולכת ונרגעת. זמן יום ההולדת חלף לו ועכשיו מגיע השלב של המעשיות. זה הזמן להתחיל להרחיב את הרעיונות שעלו בזמן יום ההולדת, להתחיל לספר על תוכניותיכם לאנשים אחרים ולראות אילו נקודות פרקטיות צצות. תתחילו להרגיש בצורה מלאה יותר את השינויים שעברתם בתקופה האחרונה ואת הגדילה שעשיתם.

דברים הקשורים לבית, כספים ורכוש מעסיקים אתכם בכל החודש הקרוב, אך גם יש לכם הגיון בריא בקשר לדברים האלה. חוש העסקים שלכם במיטבו, רק הימנעו מבזבוזים מיותרים. זמן מצוין לעוסקים בארכיטקטורה ועיצוב פנים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי