האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סיימון סייס

המשחק "סיימון" מבטיח לילה מטורף ברחובות ירושלים, צחוקים, פאדיחות ועל הדרך אולי גם איזה פרס שטותי. עכשיו אתם רק צריכים למצוא עוד שניים שיסכימו לפתוח איתכם קבוצה ולהירשם

לי בק | 01-08-2011 18:12:00

מרגישים שהסטודנטים בחופש, שאין יותר מבחנים ושחוץ מלפתוח עוד ועוד אוהלים בחוץ הצעירים האלה מחפשים תעסוקה נוספת. הפעם, מארגנת קבוצת "תא-עלול" הירושלמית, משחק סיימון ברחבי העיר ביום ה' הקרוב.

כמו תוכנית הטלוויזיה של ביפ, הנושאת את אותו השם (היא לא הראשונה שהציגה את המשחק בארץ), גם המשחק הזה ידוע בטירוף שהוא מצריך מהמשתתפים בו.

כל קבוצה שנרשמת למשחק מורכבת לפחות משלושה שחקנים ולא יותר משישה. עליה לבחור לעצמה שם, רצוי כמה שיותר מפגר ושטותי, ולשלם דמי השתתפות סמליים על סך חמישה שקלים, שנאספים על מנת להעניק פרס צנוע לקבוצה הזוכה. בתקווה שזו לא עוד מברשת שיניים או חבילת טושים צבעונית.

אנחנו נהיה הקבוצה המאאגניבה (צ' - shutterstock)
אנחנו נהיה הקבוצה המאאגניבה (צ' - shutterstock)

פליקים באמצע הרחוב
יו"ר תא-עלול, אלון גליק, מספר כי לאור ההצלחה של המשחק בשנה שעברה החליטו לערוך סבב נוסף השנה. "זהו משחק משימות שרץ לאורך כל הלילה בירושלים", הוא מסביר למתקשים, "כשהמטרה של כל קבוצה היא לבצע כמה שיותר משימות בהצלחה, ככה לצבור נקודות ובסוף לזכות בפרס. השתדלנו שהמשימות תהיינה כמה שיותר מוזרות ומפדחות, כדי שאנשים ימצאו את עצמם בסיטואציות מביכות". כמובן שכל משימה שהושלמה לאורך הלילה, צריכה להיות מתועדת כהוכחה במצלמה, ולכן כדאי להכין בשלוף את הסמארטפונים למיניהם.

המשימות השנה עדיין חסויות, ולמעשה המתמודדים לא יודעים לקראת מה הם הולכים עד לרגע ההזנקה, אבל אפשר לראות דוגמאות הזויות מן המשחק בשנה שעברה. "מישהו היה צריך לשכנע עוברת אורח לתת לו מכות בתחת, היה צריך להביא בדיקת הריון חיובית אחת, הקבוצות היו צריכות להמליך מישהו זר למלך של רחוב קינג ג'ורג', זה המשימות האלה, שכשהן מבוצעות בלילה, באמצע הרחוב הן מביכות ממש", מסביר גליק.

בטוח שבאיזשהו שלב יהיה מעורב בזה גם אלכוהול (צ' - shutterstock)
בטוח שבאיזשהו שלב יהיה מעורב בזה גם אלכוהול (צ' - shutterstock)

נטו בשביל הכיף
בכלל, כל הקונספט של תא-עלול הוא כזה. זהו תא שבהוויה שלו בא להצחיק. הוא לועג בשמו לכל התאים שקמו באוניברסיטה, וכמוהם גם הוא הוקם ביוזמת סטודנטים מהעברית, אבל הוא לא משויך לשום גוף רשמי. "התא הוקם בשל סיבה אחת ויחידה", מדגיש גליק, "שיהיה לנו כיף, ועל הדרך גם לסטודנטים האחרים אם אפשר".

התא אחראי לעוד גימיקים שונים ומשונים שהתרחשו באוניברסיטה בשנים האחרונות: סטודנטים שהזמינו פיצה באמצע השיעור, והביכו את המרצה בעודו עומד מבולבל מול שליח הפיצה בדלת הכיתה, ריקודי סלסלה באמצע השיעור, תחרויות אכילה מצחיקות במסדרונות האוניברסיטה, וגיחות קצרות לאולמות ההרצאה הגדולים בתחפושות משעשעות.

לנועזים שביניכם: המשחק עצמו מתחיל ביום ה' הקרוב, בשעה תשע בערב ומסתיים בסביבות חמש בבוקר, מה שמבטיח לילה לבן של טירוף, צחוקים, ועל הדרך פאדיחה או שתיים שיתועדו היטב.

סליחה, המרצה, אתה רוצה חתיכה? (צ' - shutterstock)
סליחה, המרצה, אתה רוצה חתיכה? (צ' - shutterstock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי