האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש יולי

אחרי היום הארוך ביותר בשנה החל מעבר לשער הקיץ, שמסמל התכנסות והכלה. לבני מזל טלה זאת הולכת להיות תקופת אתגר, אבל קרני צור מרגיעה בתחזית האסטרולוגית

קרני צור | 30-06-2011 15:54:00

השנה מחולקת ל-2 חלקים. חלק אחד מתחיל ביום הקצר בשנה, ה- 21.12 ונמשך עד היום הארוך בשנה, ה- 21.6. בחלק זה שעות האור הולכות ומתארכות. שיאו של הזמן הזה הוא באביב והתחושה המורגשת בזמן זה היא פריצה, עשייה, צמיחה ויוזמה.

החל מה 21.6 אנחנו נכנסים לחצי השני של השנה, החצי שבו הימים הולכים ומתקצרים. זמן זה גורם לנו להתכנס פנימה אל תוך עצמינו. זהו זמן שבו אנו שוהים עם מה שכבר קיים ומכילים אותו. זמן בו אנו בוגרים יותר, בשלים יותר ולעתים מוותרים על מה שאינו הכרחי כבר עבורנו.

ביום שלישי ה 21.6 עברנו דרך שער הקיץ. אפשר לדמיין טקס קדמוני שבו אנחנו עוברים דרך שער מוזהב. שער הקסמים הזה מפריד בין כל מה שהשגנו, שאפנו, קידמנו ונלחמנו עבורו במחצית הקודמת של השנה, לבין המקום בו אנו נמצאים עתה. זה הזמן לבחון את התוצאות של מעשינו ולהכיר בהן.

מזל סרטן 22/6 - 22/7
השמש נמצאת עתה במזל שלכם והיא מיטיבה עם הבריאות ועם הביטחון שלכם. אתם הופכים להיות יותר מודעים לעצמכם, לשאיפות ולרצונות שלכם ומתלוות לכך גם חיוניות, חיוביות ושמחה המאפשרות להרבה ממה שנמצא בתוככם לצאת החוצה. עדיין יש התרחשויות ברובד הלא מודע שלכם שעלולות לגרום לכם לעצבנות או לחוסר שקט רגשי, אולם זה ימשיך במהלך כל החודש הקרוב ולכן יהיה עליכם ללמוד כיצד להוציא את אותם עצבים למודעות על מנת שלא ישלטו בכם.

מזל אריה 23/7 - 22/8
נכנסתם באופן רשמי לחודש שלפני היום-ההולדת, ובשפה האסטרולוגית זה מצביע על תקופה מאוד לא פשוטה. הזמן שלפני יום ההולדת הוא זמן של התכנסות פנימה לצורך חשבון נפש, תקופה של מעין הפיכה לגולם לפני שעוברים לשלב הבא. זה אומר שהחודש תחושו מעט מעומעמים, פחות קורנים, ההסתכלות שלכם תהיה פנימה ולא החוצה.

יתכן שתחושו אפילו מעט מנותקים מסביבתכם, ויהיה לכם חשוב לחשוב בבהירות ולמקד את רצונותיכם. אולם באופן מפתיע, יחד עם העמימות, עדיין תחוו הרבה התרחשויות בכיוון מציאת היעוד שלכם והגשמת פרויקטים שונים. בנוסף תזכו לתחושה טובה מכל מה שקשור בעיסוק למען אנשים אחרים.

מזל בתולה 23/8 - 22/9
התקופה הזו פעילה ביותר עבורכם, כאשר שני נושאים מעסיקים אתכם: העבודה והיעוד. יתכן שנושאים אלה קשורים זה לזה ויתכן שאת הסיפוק מן היעוד אתם דווקא שואבים ממקום אחר שהוא לאו דווקא המקום ממנו אתם מתפרנסים. העבודה מלאה מאוד בפרויקטים, בעשייה ובאקשן וגם בלא מעט תסיסות רגשיות.

אתם יצירתיים מאוד בעבודה ומסוגלים להניע מהלכים באופן ענייני. אולם המיקוד העיקרי שלכם הוא בהגשמת היעוד ולא בקריירה. אתם שופעים ברעיונות ותובנות בכל מה שקשור ליעוד שלכם. רצוי לרשום את כל הדברים שאתם חושבים עליהם או רוצים לעשות – בעוד כחודשיים בזמן יום ההולדת, יתחיל הזמן להגשים את כל אלה.

מזל מאזניים 23/9 - 23/10
החודש הזה הוא לא פשוט עבורכם. המצב הבריאותי שלכם לא בשיאו, חסר לכם מרץ וגם המחשבות שלכם מעט מעורפלות ומטרידות. אתם נקרעים בין שתי זירות: זירת העבודה אשר דורשת ודורשת וכמעט לא נותנת מקום לשום דבר אחר במודעות שלכם. גם לאחר שעות העבודה אתם ממשיכים לחשוב על המשימות הרבות ואתם נדרשים לתמרן בין כמה תחומים במקביל.

הזירה השנייה היא זירה פנימית יותר העוסקת בתחושת החופש שלכם. יש בכם רצון עז לצאת מהמסגרת, לפרוץ גבולות, להרגיש חופשיים. אם ניתן לשלב בזמן זה חופשה או אפילו טיול קצר, הרי שזה מאוד מומלץ, ויאפשר לכם לחוש את החופש המיוחל. גם לימודים מעניינים בקורס של חודש או חודשיים יכולים לעשות את העבודה המבורכת של הטיית המיקוד מן העבודה.

מזל עקרב 24/10 - 21/11
זהו חודש מצוין עבורכם מכל בחינה אפשרית. השמש במזל סרטן, שהוא מזל מים כמוכם, והיא מקרינה עליכם בריאות טובה, שמחה וחיוניות. אתם נהנים הרבה יותר לצאת החוצה ולהיפתח לתחומים חדשים. יש בכם אופטימיות ופתיחות אשר אינם מאפיינים אתכם בדרך כלל. זהו זמן נהדר לסדנאות וללימודים מכל סוג שהוא, בעיקר בתחומים שהם רוחניים או מיסטיים.

זהו גם חודש שבו האנרגיה המינית שלכם בשיאה, אתם מושכים ומקרינים סקס-אפיל. זה הזמן להעמיק כל קשר בו אתם נמצאים. המין מתקשר עתה גם לרגש ואינו נפרד ממנו ולכן זה הזמן להדק קשרים ולהגיע לאינטימיות ברמה גבוהה.

מזל קשת 22/11 - 21/12
כוכבת הרגשות ונוס וכוכב העשייה מארס נמצאים בדיוק מול המזל שלכם, ובכך הם הופכים את נושא הרגשות והעבודה למאוד אינטנסיביים. כל רגש נחווה בגדול וכל פרויקט הוא רב משמעות. מדובר ברגשות חזקים, שאם לא יודעים כיצד להתמודד עימם, הם בקלות יכולים להביא למיני פיצוצים: החל מפיצוצים רגשיים פנימיים ועד לויכוחים עם אנשים עימם אתם באים במגע, בעיקר בני ובנות הזוג.

לעומת זאת אם יודעים כיצד לנתב נכון אנרגיה זו, הרי שהאינטנסיביות הרגשית יכולה להיות נהדרת ולהוביל למחוזות של אהבה ואכפתיות, בעוד אנרגיית העשייה יכולה לסייע לכם להגשים כמעט כל דבר שתחפצו בו.

מזל גדי 22/12 - 20/1
השמש שנמצאת בדיוק מול מזל גדי מציבה בפניכם את מראת המציאות, והרבה דברים בנוגע לעצמכם משתקפים למולכם. אתם מודדים את השאיפות והרצונות שלכם במראת המציאות: האור יכול להיות מסנוור ומבהיל, או שאתם יכולים לנצל זמן זה להיות מאוד אמיתיים עם עצמכם. אם תבחרו באופציה השנייה תגלו שזהו זמן טוב להוציא אל האור את כל הרצון והיעדים שלכם ולהתחיל להקרין החוצה את כל מה שהצטבר בכם בחצי השנה האחרונה.

מזל דלי 21/1 - 18/2
שתי זירות פעילות בחייכם החודש, ואפשר לכנותן זירת הבוגר וזירת הילד. בזירת הילד אתם חשים שאתם רוצים לתת לעצמכם את מלוא הביטוי. זמן רב רציתם לעסוק במיני תחביבים, אומנויות וספורט, ועכשיו אתם מרגישים שהגיע הרגע לפנק את עצמכם ואכן לעשות את כל הפעילויות האלו.
בזירת הבוגר אתם מגלים הרבה מאוד בירוקרטיות וסידורים שעליכם לעשות. אין סיבה ממשית ששתי הזירות יתנגשו. אפשר לעשות את שני הדברים במקביל ובאיזון.

מזל דגים 19/2 - 20/3
בני מזל דגים נוטים בדרך כלל לחשוב קודם כל על האחר, להיות אמפאטיים ורגישים ולעתים רחוקות הם מתפנים לפנק את עצמם. החודש מגיע הזמן לעצמכם. זה בדיוק הזמן לשים את עצמכם במרכז, להתעסק בדיוק בדברים שעושים לכם טוב, לקחת זמן פנוי ולמלא אותו במה שאתם אוהבים. נראה שבתקופה זו גם תהפכו למודעים הרבה יותר למה שאתם באמת אוהבים לעשות ומה הם הדברים שגורמים לכם אושר.

מזל טלה 21/3 - 20/4
המעבר בשער הקיץ הוא מעבר משמעותי עבורכם. הטבע שלכם הוא אביבי ואתם אוהבים את הפריצה קדימה, את החידוש, המקוריות והרעננות. האפשרות לשהות במקום אחד לאורך זמן, להתכנס פנימה ולהפסיק ליזום היא אפשרות מאיימת למדי עבורכם. אין ספק שזהו שיעור נוסף בהתבגרות, שיעור ברצינות ובהתמדה.

כוכב אוראנוס – כוכב השינויים והמקוריות, נמצא עתה במזל שלכם, ומולו, מתנגד לו כוכב סאטורן שדורש משמעת, יציבות וסדר. זוהי פשוט דרך נוספת לראות את התהליך אותו אתם עוברים: תהליך שמצריך איטיות ומשמעת עצמית.

מזל שור 21/4 - 20/5
תקופה טובה לפניכם. ראשית יש לזכור שכוכב המזל וההצלחה יופיטר נמצא עתה במזל שלכם והוא ישהה בו שנה שלמה. לאט לאט אתם מתחילים להתרגל לתדר החדש שבו דברים הולכים הרבה יותר בקלות ממה שהייתם רגילים עד עכשיו. בצירוף עם מרקיורי והשמש בבית התקשורת שלכם, אתם פתוחים מתמיד, יותר קלילים, יותר תקשורתיים ויותר חברותיים.

גם הכוכבים ונוס ומארס מחמיאים לכם ומאפשרים לכם תחושה טובה מאוד הן בבית והן בכל מה שקשור לעסקים. ובכלל הצירוף של אדמה (שור) ומים (סרטן – מזל החודש) הוא שילוב טוב ומפרה מאוד.

מזל תאומים 21/5 - 21/6
כוכבת האהבה ונוס וכוכב העשייה מארס נמצאים במזל שלכם עתה ואין טוב מצמד אוהבים מיתולוגי זה במזל שלכם. נוכחותם מאפשרת לכם הן יציבות רגשית, רכות ורגשות נעימים מצד אחד (מצידה של ונוס) והן מרץ, יכולת עשייה וגישה ביצועית (מצדו של מארס).
השבוע הדגש יהיה על ישום אותם רעיונות נהדרים שעלו בכם בשבועות האחרונים. יתכן שתתנו יותר תשומת לב למקום המגורים שלכם, אך במקביל גם עבודה של שיווק ועיסוק עם כספים הם דברים טובים לעשות השבוע – אבל לא במרץ והקלילות האופייניים לכם – אלא יותר ברצינות, עם האחריות וכובד הראש הראויים לכך.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי