האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סטודנטים מתגייסים לעזרת ניצולי השואה

סטודנטים לתקשורת משתפים פעולה עם עמותת "אביב לניצולי השואה" במטרה לסייע לניצולים ליהנות מהזכויות המגיעות להם. גם שימי הדג מ"האח הגדול" נרתם

הדר גילת | 01-05-2011 13:30:00

סטודנטים שנה ג' לתקשורת ב"מסלול האקדמי המכללה למנהל" התנדבו לשתף פעולה עם עמותת "אביב לניצולי השואה" במטרה להכיר לצעירים את העמותה ואת מטרותיה. במסגרת סדנת ספוט, העוסקת בפרסום חברתי, יצרו הסטודנטים פרסומת המשלבת את "שימי" הדג מ"האח הגדול" ואת מצוקת ניצולי השואה.

"החלטנו שלא להישאר אדישים למצב ולגרום לכך שאותם ניצולים יסיימו את חייהם בכבוד המגיע להם", מספר הסטודנט ברק בן שמעון. "לשם כך, הכנו קמפיין אינטרנטי, חדשני, המדבר בשפת 'הדור השלישי' לדור השלישי של ניצולי השואה. המטרה למעשה היא לחשוף את פעילות העמותה לקהל צעיר זה, ולהפוך אותו לחוליה המקשרת בין הניצול לעמותה 'בקליק' אחד".

בקמפיין, שהוכן בשיתוף פעולה עם אנשי "האח הגדול" וזכיינית ערוץ 2 "קשת", פונה שימי הדג (בקולו של יורם זק שנרתם אף הוא) לצעירים ושולח אותם לעזור לסבא וסבתא, על מנת שיקבלו את הזכויות והכסף שמגיעים להם.

הסטודנטים סבורים כי בזכות הקמפיין המעודכן והעכשווי הם יצליחו לפנות לליבו של הדור הצעיר ויגרמו לו להשאיר את פרטי בני משפחתו ניצולי השואה. בצורה כזאת הצעירים יעזרו לסבא ולסבתא ניצולי השואה, להשיג הטבות כספיות וזכויות המגיעות להם על פי חוק.

בישראל חיים כיום 208 אלף ניצולי שואה שרבים מהם חסרי אונים ואף הגיעו לחרפת רעב בימיהם האחרונים. עמותת "אביב לניצולי השואה", שהוקמה בשנת 2007, עוסקת בניסיון להעניק לכל הניצולים את הזכויות המגיעות להם מתוקף חוק, ומסייעת להם ולבני משפחותיהם להסתדר בסבך הבירוקרטי.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי