האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ללדת

03-03-2011 17:33:00

"ללדת" בית הספר למקצועות הלידה הוקם ומנוהל על ידי אהובה הילה חן וסיון אופירי - נשות מקצוע מובילות בתחום ההריון והלידה, עוסקות בפועל בהכנה ללידה, ליווי בלידה, תמיכה בהורים והדרכת הנקה בשוק הפרטי. כנשות מקצוע אנו דואגות להיות מעודכנות בכל השינויים המתרחשים בעולם המיילדות, אנחנו משתתפות בהשתלמויות בארץ ובחו"ל אצל מיטב המרצים, המיילדות והרופאים הבכירים והמוכרים.

מזה מספר שנים אנו עוסקות בהכשרת מדריכות הכנה ללידה ודולות במסגרות שונות. את "ללדת - בית הספר למקצועות הלידה" הקמנו שלנגד עיננו עומדות שלוש מטרות עיקריות:
- הכשרת נשות מקצוע איכותיות, דולות ומדריכות הכנה ללידה בעלות ידע נרחב אשר מאמינות בזכותה של כל אישה ללדת על פי רצונה ובהתאם לאמונותיה.
- הקמת תוכנית השמה לדולות ומדריכות הכנה ללידה, ליווי עסקי לבוגרות הקורסים ועזרה במציאת עבודה.
- הקמת בית מקצועי לדולות ומדריכות הכנה ללידה. עוד על ללדת - בית הספר למקצועות הלידה

אנו מקושרות לאנשי מקצוע מתחום ההריון, הלידה וההורות בכל רחבי הארץ ויוצרות שיתופי פעולה רבים עבור התלמידות שלנו. מקצועיות היא מילת המפתח שלנו. המקצועיות שלנו מורכבת מלימודים עיוניים ברמה הגבוהה ביותר, לצד פרקטיקה והתנסות מעשית שמתרחשת כבר במהלך הקורס בליווי יולדות ובהכנה ללידה. את העבודה המעשית של התלמידות אנחנו מלוות, מדריכות ומכוונות במהלך כל הקורס על מנת שבסיומו כל תלמידה תוכל "לקפוץ למים" ולהתחיל לעבוד באופן מיידי.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי