האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש אוקטובר

בני מזל שור צפויים למצוא החודש קשר משמעותי ולבני מזל סרטן המשפחה מפריעה ללמוד. מה יקרה לכם החודש? הכל בתחזית

אביה בנימין | 04-10-2010 10:51:00

מאזניים 23/9 - 23/10
אתם חוגגים יום הולדת בימים אלה והאנרגיות שלכם משתפרות בהתאם. אתם גם מקבלים הרבה פרגון ותשומת לב מהסביבה וזה כבר סיבה למסיבה.

יחד עם זה, כדאי שתתנו עדיפות גם ללימודים. מרקורי כוכב הלימודים שוהה במזל מאזניים עד 20.10 ובהחלט משפר את יכולת הלמידה.

הנושא הכלכלי לא מפסיק להטריד בשל הוצאות בלתי צפויות. התארגנות יעילה והשקעה מעבר לשעות הרגילות, יעזרו לכם להתמודד בהצלחה עם כל המחויבויות שעל הפרק. מה- 23.10 מצבכם הפיננסי יהיה העניין המרכזי וזה כבר פחות נחמד.

עקרב 24/10 - 21/11
אתם בתקופה שלפני יום ההולדת, מה שמוסיף לחוסר המנוחה שלכם. מה- 23.10 מצבכם ישתפר מאוד. ביקורו של מרס במזל שלכם מטעין אתכם באנרגיה עודפת. עשו לכם הרגל - קודם חדר כושר ורק אחר כך לימודים.

הרומנטיקה לא יורדת מסדר היום ויכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה עד תחילת ינואר.

ההוצאות הרבות שנחתו עליכם לאחרונה מוציאות אתכם קצת מריכוז. אבל מצבכם הכלכלי במגמת שיפור, אז אל דאגה. תתחילו לחגוג יום הולדת והאנרגיות תהיינה טובות מתמיד.

קשת 22/11 - 21/12
יש הרבה אקשן בתחום החברתי בימים אלה. וזה מאוד נעים לכם. כדאי שתדעו, שהיכולת המנטלית שלכם השתפרה לאחרונה ויש לכם יכולת ללמוד היטב וגם ליהנות מהלימודים.

בעבודה מאוד מפרגנים. נראה שהחל מ-18.10 צפויה הקלה בנושא. מה- 23.10 צפויה ירידה כלשהי באנרגיה, לתקופה קצרה.

כניסתו של מרס למזל שלכם ב- 28.10 מביא לחוסר מנוחה ולאנרגיה עודפת. אל תתעצלו לעשות ספורט והשתדלו שלא להגיב ברגישות יתר על כל דבר.

גדי 22/12-20/1
הקריירה שלכם והסטטוס המקצועי בראש סולם העדיפויות החודש. למי שמחפש עבודה – זה הזמן.

פעילות חברתית ענפה מעסיקה אתכם ותהיה העניין המרכזי מה- 23.10. ובכל זאת - כדאי שתשקיעו גם בלימודים. בסך הכול היכולת המנטלית שלכם די טובה החודש. אם תזמינו חברים ללמוד אתכם - הצורך החברתי יבוא על סיפוקו וללימודים לא יגרם נזק.

דלי 21/1-18/2
זה הזמן בשבילכם להרחיב אופקים ולהתקדם בלימודים. אלה מכם שעוד לא נרשמו – כדאי להזדרז ולחפש קורסים.

הקריירה מעסיקה אתכם בימים אלה ויש הרבה פעילות ולחץ בעבודה. מה- 24.10 הקריירה הופכת להיות העניין המרכזי לצד פעילות חברתית ענפה. זה הזמן להשקיע בחיפוש עבודה או לנסות התקדם בעבודתכם הנוכחית.

לפנויים, יש מצב שתמצאו אהבה בהקשר לעבודה.

דגים 19/2 - 20/3
נראה, שצפוי בחודש הקרוב עומס רב בחיים וגם בלימודים, לכן כדאי להתארגן לקראתו. כמו כן, נראה שגם עניינים פיננסיים יקבעו את לוח הזמנים שלכם ותאלצו להתפשר בדרישות שלכם.

זו שנה מאוד משמעותית ונדרש מכם להחליט החלטות חשובות לעתידכם גם בתחום הלימודים. הכוכבים מאוד עוזרים לכם להצליח כמעט בכל תחום בחיים עד סוף 2010 קחו יוזמה וקדמו את עצמכם.

מה- 23.10 הדגש יעבור לענייני הלב והזוגיות אבל גם ללימודים וצפויה לכם הצלחה. הקסם שלכם יגבר והרצון למצוא אהבה יבוא על סיפוקו.

טלה 21/3 - 20/4
אין לכם ראש ללימודים בימים אלה ועניינים כספיים מעסיקים אתכם יותר מהרגיל. גם הזוגיות דורשת השקעה. המתחים בזוגיות לא עוזרים לכם לשבת נינוחים ולהשקיע בלימודים. קחו פסק זמן במידת האפשר. בקרוב לא תוכלו להמשיך ולהתחמק מהלימודים.

לפנויים, אתם רומנטיים ויש לכם הזדמנות למצוא אהבה משמעותית במשך החודש. מה- 23.10 הדגש יעבור להתארגנות פיננסית. שימו לב, ההוצאות שלכם יגדלו מיום ליום ואתם קצת נסחפים. שנו סדרי עדיפות ונסו לאזן את חשבון הבנק שלכם.

שור 21/4 - 20/5
צפוי לכם עומס רב החודש, במיוחד עד ה- 22.10. אתם נדרשים לעסוק בעניינים שעל חלק מהם הייתם מוותרים. החיים נעשו תובעניים והמשימות מסובכות. נראה, שתצליחו לעמוד באתגרים ולסיים את הנדרש. אם תשקיעו – תצליחו.

לפנויים, החודש יש מצב לאהבה ולקשר משמעותיים. מה- 23.10, עם מעבר השמש לעקרב, באופן טבעי זוגיות ואהבה הופכים להיות שם המשחק.

תאומים 21/5 - 21/6
יש לכם המון הוצאות בימים אלה וחלק מהם קשור ללא ספק ללימודים וזה מטריד אתכם. גם בבית יש פעילות רבה אשר מקשה עליכם לשבת בשקט ולהתרכז. כדאי שתארגנו לעצמכם רשימה מסודרת של מטלות שנדרשתם להם בלימודים ותלכו לפיה. למזלכם הראש עובד מעולה ותוכלו להשלים פערים.

בחיי האהבה – החודש אתם רומנטיים אבל לא מחפשים קשר רציני. אל תצפו בינתיים לפגוש את החצי השני. מה- 23.10 גם העבודה והמחויבויות יהיו בהחלט משמעותיים.

סרטן 22/6 - 22/7
יש המון פעילות בביתכם והמשפחה זקוקה לכם ונוגסת בזמן שייעדתם ללימודים. ובכל זאת, זו תקופה ברת מזל בכל הקשור ללימודים וחבל להחמיצה. נראה, שיש לכם תמיכה גם מהבית, והסביבה תאפשר לכם להשקיע בלימודים ותעזור לכם להצליח.

מה- 23.10 הדגש יעבור לרומנטיקה והחיים הטובים. לצד הלימודים, כמובן.חיי האהבה במגמת שיפור. אל תהרסו יחסים בגלל מצב רוח רגעי.

אריה 23/7 - 22/8
רצוי שתשקיעו את מירב זמנכם בלימודים בימים אלה, כי יש לכם יכולת מצוינת בכל הקשור ללמידה. החשיבה שלכם בהירה וחדה ואין ספק שתוכלו להתמודד עם תכנים מסובכים בקלות יחסית.

אלה מכם שאינם לומדים עלולים לחוש בחוסר מנוחה מנטאלי וקושי להירדם. השלימו את החסר באמצעות קריאה, והרחיבו את הידע שלכם מאתרי לימודים באינטרנט.

מה- 23.10 הדגש יעבור לענייני מגורים ומשפחה.

בתולה 23/8 - 22/9
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום והוצאות הרבות מקשות עליכם לשמור על תקציב מאוזן. נושאים הקשורים לכסף ולרכוש יצריכו במהלך החודש החלטות ומהלכים לא שגרתיים. הגיע הזמן לטיפול שורש. עם זאת מאמצע החודש יש מצב להכנסה נוספת או להעלאה בשכר, שווה לברר.

יחד עם זאת, החל מה- 22.10 הלימודים יהיו העניין המרכזי.

לפנויים, עד סוף השנה זו תקופה חשובה לזוגיות. זה הזמן לחפש את החצי השני.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי